Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Buszowanie w domowej dżungli, czyli jak dbać o rośliny

Podstawy pielęgnacji roślin domowych to temat spotkania edukacyjnego, które odbędzie się już dzisiaj, 9 grudnia, o godzinie 11.00, w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej przy ul. Wielopole 17a. O tajnikach opieki nad roślinami doniczkowymi opowie dr Olga Zastawny. Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy.

Fot. Krakowskie Centrum Edukacji Klimatycznej

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jakie są najczęściej popełniane błędy podczas pielęgnacji domowej zieleni oraz sposoby ich unikania. Nauczą się, jak rozpoznawać i leczyć częste choroby roślin doniczkowych, a także poznają przydatne narzędzia i akcesoria pomocne w prowadzeniu domowej hodowli.

Ważnym punktem warsztatów będzie też prezentacja popularnych gatunków doniczkowych oraz sprawdzonych metod przygotowania mieszanki podłoży dostosowanych do potrzeb poszczególnych roślin.

Na koniec zaplanowano czas na pytania i odpowiedzi, uczestnicy spotkania będą więc mieli okazję dopytać o sekrety pielęgnacji roślin już obecnych w ich domach.

Warsztaty potrwają godzinę. Limit miejsc jest ograniczony, dlatego już teraz zachęcamy do zapisów. Są one prowadzone mailowo na adres rezerwacje@cek.krakow.pl lub telefonicznie: 12 616 78 58 w godzinach 10.00-14.00.

pokaż metkę
Autor: Katarzyna Misiewicz
Osoba publikująca: Oliwia Stępień
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-12-07
Data aktualizacji: 2023-12-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź