Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Przebudowa węzłów „Bagatela” i „Piłsudskiego” – dziś spotkanie informacyjne

Zarząd Dróg Miasta Krakowa przygotowuje się do modernizacji torowiska tramwajowego na węzłach przy Teatrze Bagatela oraz na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Straszewskiego. Już dziś, 13 grudnia, odbędzie się specjalne spotkanie informacyjne online dotyczące tych inwestycji.

Fot. Zarząd Dróg Miasta Krakowa

W czasie spotkania, które rozpocznie się o godz. 17.00, zostaną zaprezentowane przygotowane rozwiązania projektowe dla obu rozjazdów.

Aby dołączyć do spotkania, które odbędzie się na platformie Zoom, należy kliknąć ten link. Wydarzenie będzie również transmitowane na profilu ZDMK na Facebooku.

Ilustracje do opracowanej dokumentacji dostępne są w serwisie Inwestycje w Krakowie:

Uwagi i wnioski dotyczące planowanych modernizacji można składać do 31 grudnia za pośrednictwem formularzy dostępnych na wyżej wymienionych podstronach.

Zobacz także:

Zadania realizowane w ramach projektu pod nazwą „Modernizacja torowisk tramwajowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Działania 6.1, Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Obie modernizacje zyskały także dofinansowanie ze środków rządowego programu wsparcia przygotowań III Igrzysk Europejskich w 2023 r. w zakresie inwestycji infrastrukturalnych.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-12-07
Data aktualizacji: 2022-12-13
Powrót

Zobacz także

Znajdź