Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Rozliczenie pobytu uchodźców w obiektach zbiorowego zakwaterowania

Tylko do dziś, 12 sierpnia, można rozliczyć czasowy pobyt uchodźców w hotelach, hostelach, pensjonatach i innych obiektach, które są ujęte w poleceniu wojewody małopolskiego, za okres od 1 do 31 lipca.

Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl

Maksymalna stawka wynosi:

  • hotele, hostele, agroturystyka i inne podmioty świadczące usługi w zakresie zakwaterowania – do 70 zł (podana stawka jest stawką netto, ale nie więcej niż 75,60 zł brutto)
  • obiekty należące do Ochotniczych Straży Pożarnych, obiekty parafialne, obiekty należące do zasobu gminy/powiatu – ryczałt 40 zł

Wymagane dokumenty:

  • faktura wystawiona na: Gminę Miejską Kraków, pl. Wszystkich Świętych 3–4, 31–004 Kraków, NIP 676–101–37–17. Jednostka odbierająca: Urząd Miasta Krakowa, Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia, ul. Dekerta 24, 30–703 Kraków
  • przyjmowane będą faktury z co najmniej 14-dniowym terminem zapłaty
  • zestawienie zakwaterowanych osób według aktualnego załącznika (Uwaga! Konieczność uzupełnienia informacji o obywatelstwie osoby zakwaterowanej) – do pobrania tutaj.

Wszystkie niezbędne dokumenty należy złożyć w siedzibie Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia UMK przy ul. Dekerta 24 (na parterze).

Płatności zostaną rozliczone niezwłocznie po złożeniu niezbędnych dokumentów, w terminie nie dłuższym niż 14 dni od dnia ich dostarczenia.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-08-03
Data aktualizacji: 2022-08-12
Powrót

Zobacz także

Znajdź