Nasze miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Rejestrujesz auto? Umów się na wizytę i załatw sprawę w swoim czasie

Wydział Ewidencji Pojazdów i Kierowców UMK zachęca do korzystania z internetowego systemu umawiania wizyt. Dzięki temu unikniesz ewentualnej kolejki, zaoszczędzisz czas i zdążysz załatwić inne sprawy.

Fot. materiały prasowe

Internetowe umawianie wizyt jest dostępne tutaj.

Znajdziesz tam dzień, godzinę i lokalizację, w której możesz swobodnie załatwić swoją sprawę. Sprawdzisz również status kolejki w danym punkcie.

Aby zarezerwować wizytę, należy wybrać odpowiednią grupę spraw, a następnie datę i godzinę planowanej wizyty. Rezerwacja może być dokonana najwcześniej 14 dni przed planowanym terminem wizyty.

W przypadku nieprzybycia na umówioną wizytę, termin przepada. W razie braku wolnych terminów, nie ma również możliwości rezerwacji telefonicznej.

Pamiętaj, że odbiór dowodu rejestracyjnego, wtórników tablic rejestracyjnych oraz tablic na bagażnik odbywa się tylko, w lokalizacji, w której złożyłeś wniosek.

Godziny otwarcia punktów obsługi

Obsługa klientów w lokalizacjach wydziału odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 7.40–18.00. Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–18.00.

Informacja telefoniczna dostępna jest w godzinach 7.40–18.00 pod numerem: 12 616 91 09.

 

pokaż metkę
Autor: Patrycja Piekoszewska
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-06-21
Data aktualizacji: 2022-06-22
Powrót

Zobacz także

Znajdź