Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Weź udział w konkursie „Odetchnij w Gdyni tak, jak lubisz!”

Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, a ta w Gdyni jest szczególnie magiczna. Przekonać się o tym można odwiedzając miasto „z morza i marzeń” poza sezonem. Chętni na taką wycieczkę mogą wziąć udział w kolejnym konkursie organizowanym w ramach kampanii „Odetchnij w Gdyni”. Czekają atrakcyjne nagrody!

Wygraj pobyt w Gdyni konkurs
Fot. materiały prasowe

Co czeka turystów odwiedzających polskie morze zimą? To przede wszystkim czyste, świeże powietrze, bliskość natury i miejskie atrakcje na wyciągnięcie ręki. W ramach kampanii „Odetchnij w Gdyni” organizowany jest kolejny konkurs, w którym do wygrania są vouchery ufundowane przez hotele należące do Gdyńskiej Rady Turystycznej na pobyt weekendowy w Hostelu Mały Żagiel lub jednodniowy w hotelu My Story Gdynia, a także voucher do hotelowej restauracji Courtyard by Marriott o wartości 250 zł. Jury konkursowe przyzna także wyróżnienia – do wygrania będą specjalne zestawy gdyńskich upominków.

KONKURS

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy krótko odpowiedzieć na pytanie: „Jak chciałbyś/chciałabyś spędzić zimowy weekend w Gdyni, jeśli wygrasz pobyt w jednym z gdyńskich hoteli”. Liczy się pomysłowość i kreatywność odpowiedzi! Odpowiedź w formie pisemnej (do 200 słów) należy przesłać na e-mail: promocja@gdynia.pl.

Zgłoszenia można przesyłać do 30 stycznia. 1 lutego zostaną ogłoszone wyniki. Ważne! Konkurs skierowany jest tylko do mieszkańców Krakowa.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.


Akcja „Odetchnij w Gdyni” ma na celu promocję miasta poza sezonem. Choć Gdynia może kojarzyć się wyłącznie z letnimi wakacjami, jest również atrakcyjna turystycznie w miesiącach zimowych. Z myślą o turystach odwiedzających Gdynię w okresie jesienno-zimowym, zostały przygotowane specjalne pakiety tematyczne, podzielone na kategorie: aktywną, kulturalną i rodzinną. Więcej o pakietach, a także o zimowych atrakcjach turystycznych można przeczytać na stronie internetowej odetchnijwgdyni.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-01-04
Data aktualizacji: 2022-01-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź