Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Jesienne wydarzenia kulturalne – konkurs ofert

Do dziś, 18 sierpnia można zgłaszać propozycje do konkursu ofert na jesienne wydarzenia kulturalne organizowane w Krakowie. Na ten cel miasto planuje przeznaczyć blisko 400 tys. zł.

Fot. Jan Graczyński

Do konkursu można zgłosić przedsięwzięcia, które mają na celu wzrost atrakcyjności oferty kulturalnej Krakowa w IV kwartale 2021 r., ze szczególnym uwzględnieniem promocji twórczości i dorobku laureatów Stypendium Twórczego Miasta Krakowa. Organizatorzy konkursu czekają również na propozycje warsztatów audiowizualnych opartych o nowe technologie i narzędzia, a także inicjatyw, które będą wzmacniały wizerunek Krakowa jako ośrodka kultury filmowej.

Zgłaszane propozycje powinny być możliwe do realizacji w sposób bezpieczny dla wykonawców, organizatorów i odbiorców, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami spowodowanymi pandemią Covid-19, a także uwzględniać możliwość zmiany formuły na hybrydową lub w całości online.

Konkurs skierowany jest do prowadzących działalność statutową w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Oczekiwana kwota dotacji nie może przekraczać 50 000 zł, a planowana kwota dotacji nie może przekroczyć 90 proc. całkowitych kosztów realizacji zadania. Każdy z oferentów może złożyć do konkursu tylko jedną ofertę. 

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, a także formularz wraz z załącznikami można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej.

Na dodatkowe pytania dotyczące zasad wypełniania formularza oferty i jej składania odpowiedzą pracownicy Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–14.00 pod nr tel. 12 616 19 13, 12 616 14 82 lub siedzibie wydziału przy ul. Wielopole 17a w pokoju nr 6a i 104.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Patrycja Piekoszewska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-07-28
Data aktualizacji: 2021-08-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat