Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Spisz się już dziś

W związku z prowadzonym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 r. zapraszamy mieszkańców Krakowa do skorzystania z pomocy urzędników na stanowiskach do samospisu i wykonania obowiązku spisowego już dziś, na os. Zgody 2.

Fot. spis.gov.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Krakowa, organizujemy wakacyjną akcję spisową, która umożliwi spisanie się w urzędzie, korzystając z pomocy urzędników, bez konieczności wcześniejszego umówienia wizyty. Do dyspozycji będzie czekać stanowisko spisowe, przy których urzędnicy będą świadczyć pomoc w uzupełnieniu formularza spisowego.

W lipcu zapraszamy do skorzystania ze stanowiska spisowego: 

  • 24 lipca – os. Zgody 2

Stanowisko będzie czynne w godzinach od 8.00 do 15.00. Nie ma konieczności wcześniejszego umówienia wizyty.

Z uwagi na obowiązujące wymogi sanitarne, klient przebywający w budynku Urzędu Miasta Krakowa obowiązany jest zasłaniać usta i nos, a przed wejściem poddać się automatycznemu pomiarowi temperatury. Obowiązuje także limit osób przebywających na sali obsługi klientów, tj. jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Prosimy o wyrozumiałość. W przypadku dużego zainteresowania i braku możliwości skorzystania ze stanowiska spisowego w wyznaczonych godzinach, będzie możliwość pozostawienia danych kontaktowych i umówienia się na termin wizyty w dni robocze lub spisania przez telefon przez rachmistrza spisowego.

Przypominamy! Każdego dnia roboczego stanowiska do samospisu uruchomione zostały w trzech lokalizacjach Urzędu Miasta Krakowa, tj. przy al. Powstania Warszawskiego 10, ul. Wielickiej 28a oraz na os. Zgody 2. Do skorzystania ze stanowiska konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty telefonicznie pod nr 12 616 93 20.

Zachęcamy także do skorzystania z bezpiecznej i szybkiej formy realizacji obowiązku spisowego poprzez formularz dostępny na stronie internetowej spis.gov.pl (nie jest wymagany profil zaufany) lub telefonicznie na infolinii spisowej pod nr telefonu 22 279 99 99.

pokaż metkę
Autor: GRAŻYNA ROKITA
Osoba publikująca: Marta Műller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-07-07
Data aktualizacji: 2021-07-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź