Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Vademecum dla przedsiębiorcy, czyli pomoc w czasie pandemii

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości przy udziale Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie opracowało „Vademecum na czas pandemii – dla przedsiębiorców i pracowników małopolskich firm, znajdujących się w trudnej sytuacji ekonomicznej – w związku z COVID-19”. Powołano również specjalny zespół wsparcia przedsiębiorstw w czasie pandemii.

Fot. Oleg Magni / Pexels

„Vademecum na czas pandemii…” to praktyczny poradnik zawierający opis obecnie dostępnych poszczególnych instrumentów pomocowych zarówno na szczeblu rządowym, jak i samorządowym, z których mogą korzystać małopolscy przedsiębiorcy i pracownicy małopolskich firm.

W Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości pracuje zespół, który pomaga zainteresowanym przedsiębiorcom, których działalności ucierpiały w wyniku pandemii. Konsultacje na temat dostępnych instrumentów pomocowych zebranych w vademecum, są udzielane za pośrednictwem infolinii, maili, a także webinariów, czy szkoleń. Vademecum jest dostępne tutaj.

Szczegółowe informacje na temat form wsparcia dla przedsiębiorców można znaleźć na stronie Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Duda
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-06-30
Data aktualizacji: 2022-01-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź