Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

„By powstał dom trzeba wiele troski”. Ogólnopolska kampania społeczna

"By powstał dom trzeba wiele troski. Nie pozwól mu się rozsypać" – to tytuł kampanii Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej realizowanej w ramach Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Fot. materiały prasowe

Celem Kampanii, realizowanej w ramach Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na lata 2014–2020, jest podniesienie świadomości społeczeństwa i uwrażliwienie go na zjawisko przemocy w rodzinie, szczególnie w okresie epidemii wywołanej przez COVID-19 oraz dotarcie do szerokiego grona polskiego społeczeństwa, jak również wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży zagrożonych lub dotkniętych przemocą w rodzinie.

W ramach Kampanii zostały przygotowane, między innymi, krótkie animowane formy filmowe dedykowane uczniom szkół podstawowych z uwzględnieniem grup wiekowych uczniów klas I-III i IV-VIII.

Filmy można pobrać korzystając z poniższych linków:

Uwaga: Jeśli nie uda się pobrać animacji, wówczas można się skontaktować z agencją poprzez e-mail: nfujarczuk@radna.pl, w celu wygenerowania nowych linków z animacjami do pobrania.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-01-20
Data aktualizacji: 2021-01-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź