Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Przed nami II Młodzieżowe Dni Wolontariatu

Dla młodych, krakowskich wolontariuszy, opiekunów szkolnych kół wolontariatu oraz wszystkich, którym idea pomagania nie jest obca już po raz drugi organizowane są Młodzieżowe Dni Wolontariatu. W tym roku wydarzenie odbędzie się w formule on-line. Dziś, 5 grudnia, można wziąć udział w spotkaniu, które poprowadzi Przemek Kossakowski.

Fot. materiały prasowe

Przemek Kossakowski, podróżnik, dokumentalista i dziennikarz, któremu nie obca jest pomoc dzieciom, poprowadzi spotkanie zorganizowane w ramach II Młodzieżowych Dni Wolontariatu. Wraz z zaproszonymi gośćmi: Agnieszką Pleti, Prezeską Fundacji Poland Business Run oraz Magdaleną Marzec, Prezeską Stowarzyszenia Daleko Więcej  z Pracowni Piastów 22 będzie rozmawiać o pozytywnych przykładach i możliwościach działań wolontaryjnych w czasie pandemii.

Młodzieżowe Dni Wolontariatu to inicjatywa, która młodym, działającym charytatywnie krakowianom umożliwia wymianę doświadczeń, a także pokazuje, jak angażować się w wolontariat lokalny i uczy realizować inicjatywy społeczne. Tegoroczne II Młodzieżowe Dni Wolontariatu to okazja, by wspólnie zastanowić się, w jaki sposób młodzi ludzie mogą angażować się w wolontariat (nie tylko w Krakowie) oraz jakie grupy społeczne najbardziej potrzebują pomocy.

Wszystkich, którzy chcą udział w spotkaniu i dowiedzieć się więcej o możliwościach zaangażowania w wolontariat, zapraszamy przed monitory w sobotę, 5 grudnia, o godz. 17.00. Link do wydarzenia tutaj. Na młodych wolontariuszy czeka niespodzianka.

pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Patrycja Piekoszewska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-12-01
Data aktualizacji: 2020-12-05
Powrót

Zobacz także

Znajdź