Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Interaktywna mapa z ofertą świąteczną

Miasto Kraków przygotowało kolejną inicjatywę, która ma pomóc lokalnym przedsiębiorcom stawić czoła skutkom pandemii i ograniczeniom, z jakimi muszą się borykać. Jest to interaktywna mapa z ofertą świąteczną, dzięki której przedsiębiorcy mogą promować swój świąteczny asortyment i zachęcać mieszkańców do bezpiecznych zakupów przez internet.

Fot. Magiczny Kraków

„W te Święta zamawiam online!” – pod takim hasłem Kraków promuje ofertę krakowskich przedsiębiorców, rzemieślników i firm. Wszystko po to, by zachęcić mieszkańców do wspierania krakowskich i małopolskich przedsiębiorców oraz do zakupów świątecznych w globalnej sieci, a jednak bardzo lokalnie.

 

– Zapraszam Państwa do przygotowania i prezentacji za pośrednictwem interaktywnej mapy z ofertą przygotowaną na święta Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że narzędzie to przyczyni się do zwiększenia popytu na asortyment oferowany przez lokalną przedsiębiorczość w tym trudnym dla krakowian okresie – mówi Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa.

Interaktywna mapa „W te Święta zamawiam online!”

 

Aby znaleźć się na mapie, wystarczy wypełnić krótką ankietę (znajduje się ona tutaj) i określić, co oferuje przedsiębiorca. Na podstawie podanych informacji, firma zlokalizowana zostanie na mapie, a mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli skorzystać z jej propozycji.

To kolejna propozycja miasta, które chce w trudnym czasie pandemii pomóc klientom w dotarciu do firm, które borykają się z ograniczeniami w bezpośredniej sprzedaży. Najnowsza, świąteczna inicjatywa jest naturalnym następstwem już działających i dobrze prosperujących map miejskich: Jestem aktywny czy Mapy krakowskiej gastronomii, którą codziennie odwiedza blisko 6 tys. osób.

 

List prezydenta Krakowa:

W te Święta zamawiam online

pokaż metkę
Autor: Joanna Korta
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-12-26
Data aktualizacji: 2021-01-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź