Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Weź zdalny udział w dyskusjach o planach

W Urzędzie Miasta Krakowa odbędą się dyskusje publiczne poświęcone kolejnym miejscowym planom zagospodarowania przestrzennego. Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, będzie można w nich uczestniczyć także online.

Fot. pixabay.com

W związku z aktualną sytuacja epidemiczną oraz ograniczeniami związanymi z objęciem Krakowa strefą czerwoną, Urząd Miasta Krakowa udostępnia też możliwość uczestnictwa w dyskusji publicznej online w czasie rzeczywistym - za pomocą platformy Webex Meeting.

Dziś, 27 października odbędzie się dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w wyłożonym do publicznego wglądu projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru „Siewna”. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miasta Krakowa, przy pl. Wszystkich Świętych 3-4, w sali Obrad, o godz. 16.00. W kolejnych dniach podobne dyskusje będą dotyczyć m.in. planu „Azory – zachód” czy „Kleparz”.

Informacje o aktualnie sporządzanych planach, trwających wyłożeniach i zaplanowanych dyskusjach znajdują się tutaj.

Aby dołączyć do dyskusji, należy połączyć się z platformą za pomocą linku, który zostanie wygenerowany i umieszczony na stronie planu, dla którego odbywać się będzie dyskusja publiczna. Do uczestniczenia w dyskusji publicznej online wystarczy przeglądarka internetowa zainstalowana na komputerze lub aplikacja dedykowana na urządzeniu mobilnym. Aby dołączyć do spotkania, należy podać imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Dołączenie do spotkania wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku i głosu oraz rozpowszechnianie ich za pośrednictwem sieci internet w trakcie trwania spotkania. Czynne uczestnictwo w spotkaniu odbywać się będzie za pośrednictwem moderatora/administratora łącza.

 

pokaż metkę
Autor: Joanna Korta
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-10-27
Data aktualizacji: 2020-10-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź