Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zarząd Dróg Miasta Krakowa dostępny telefonicznie i internetowo

Ograniczenia w dostępie do budynków ZDMK wprowadzono z powodów epidemiologicznych. Dodatkowo przed wejściem do budynków przy ulicy Centralnej 53 i na os. Złotej Jesieni 14 są wystawione specjalne skrzynki na korespondencje. Tam można wrzucać również dokumentację związaną z uczestnictwem w przetargach organizowanych przez jednostkę.

Fot. materiały ZDMK

Kto chciałby osobiście odwiedzić siedzibę Zarządu Dróg Miasta Krakowa, przy ulicy Centralnej 53 albo na osiedlu Złotej Jesieni 14, musi swoje plany odłożyć na później. Teraz budynki są dostępne tylko dla pracowników. Wynika to z obecnej sytuacji epidemiologicznej związanej z pandemią Covid-19.

 

Nie oznacza to, że w ogóle nie ma kontaktu z urzędem. Kto ma jakąś sprawę do załatwienia w Zarządzie Dróg Miasta Krakowa może to zrobić na kilka sposobów. Po pierwsze można zadzwonić. Odpowiednie numery można znaleźć na stronie internetowej zdmk.krakow.pl. Kolejna możliwość to wysłanie maila na adres sekretariat@zdmk.krakow.pl.

Zachęcamy też do załatwienia swojej sprawy za pomocą elektronicznej platformy e-puap. W związku, z tym że dzienniki podawcze, zarówno przy ulicy Centralnej 53 i na os. Złotej Jesieni 14, jak i całe budynki, są niedostępne dla mieszkańców, korespondencje można zostawić w specjalnie do tego celu wystawionych skrzynkach. Znajdują się one zaraz przy wejściu do jednego, jak i drugiego budynku.

Poza bieżącą korespondencją można tam także zostawiać dokumenty związane z uczestnictwem w przetargach organizowanych przez ZDMK. Czynna jest za to kasa w siedzibie głównej przy ulicy Centralnej 53, w budynku B. Dla interesantów czynne jest też biuro Strefy Płatnego Parkowania przy Reymonta 20.

ZDMK zamknięcie koronawirus październik 2020

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-10-15
Data aktualizacji: 2020-10-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź