Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Z dowozem, na wynos – powstała mapa krakowskiej gastronomii

Przedstawiamy mapę lokali gastronomicznych, które działają w obecnej – pandemicznej – sytuacji. Strona prezentuje informacje o restauratorach oferujących swoje produkty i usługi w poszczególnych dzielnicach Krakowa.

Fot. pixabay.com

Miasto przygotowało interaktywne narzędzie, przeznaczone zarówno dla mieszkańców, jak i przedsiębiorców. Dla lokalnych przedsiębiorców jest to szansa na zwiększenie swojej widoczności w internecie. Mieszkańcy dzięki tej mapie mogą w wygodny i przystępny sposób skorzystać z informacji o usługodawcach i producentach działających w najbliższej okolicy, o ich ofercie oraz formach dostawy i płatności. Zachęcamy do przeglądania strony – lista lokali gastronomicznych i oferowanych przez nie usług będzie aktualizowana na bieżąco.

Interaktywna mapa lokali gastronomicznych

 

Dane zasilające serwis interaktywną mapę wydzielone zostały z danych serwisu Jestem AKTYWNY – to serwis mapowy zawierający różnorodne podmioty gospodarcze aktywnie działające. Przygotowana przez miasto mapa lokali gastronomicznych powstała w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców.

Przedsiębiorcy, którzy chcą znaleźć się na mapie muszą wypełnić krótką ankietę, następnie dane są przetwarzane, porządkowane i wysyłane do zbiorczej bazy. Kilka prostych kroków umożliwi pojawienie się na mapie.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-10-25
Data aktualizacji: 2020-10-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź