Komunikat archiwalny

Walentynkowe zaproszenie na musical „Metro”

Musical „Metro” to opowieść o młodych ludziach, którzy poszukują swojego miejsca na ziemi, o ich pragnieniach, marzeniach, ale też i rozczarowaniach. Jednak to przede wszystkich opowieść o romantycznej miłości, miłości którą można przeżyć wraz z bohaterami musicalu. To opowieść, która szczególnie mocno wybrzmiewa w walentynki.

Walentynkowe zaproszenie na musical „Metro”
Fot. Impresariat edma.art

Pomimo, że „Metro” ma już 29 lat jego przesłanie jest ciągle aktualne – a  kolejne pokolenia odnajdują tam własne dylematy z życiowymi wyborami. Zakochaj się w musicalu „Metro”, tak jak to zrobiło ponad dwa miliony osób, które do tej pory zobaczyły to niesamowite przedstawienie!

Najlepsza okazja już tuż, tuż, bowiem z okazji walentynek bilety na „Metro” w Krakowie są dostępne w specjalnej cenie. Promocja trwa do 14 lutego we wszystkich bileteriach. Szczegóły na stronie musicalmetro.pl.

Musical Metro banner jedynka walentynki

Promotor musicalu „Metro”, Impresariat edma.art przygotował też walentynkową niespodziankę dla użytkowników portalu Kraków.pl. W środę, 12 lutego ogłoszony został konkurs dla subskrybentów newslettera.

Uczestnicy konkursu mogą wygrać podwójne zaproszenia na spektakl w TAURON Arenie Kraków (16 maja) i podarować je wraz walentynką swym ukochanym osobom. Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie zarejestruj się do naszego newslettera. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Pokaż metkę
Autor: Mirosław Paluchowski
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także