Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wigilia dla seniorów

Wkrótce po raz kolejny zasiądziemy do wigilijnych stołów, żeby w rodzinnym gronie świętować Boże Narodzenie. Niestety nie każdy starszy mieszkaniec naszego miasta będzie mógł spędzić ten szczególny dzień w otoczeniu najbliższych – współmałżonków, dzieci czy wnuków.

Fot. Wiesław Majka / krakow.pl
Wiesław Majka / krakow.pl

W związku z tym prezydent miasta Krakowa zaprasza krakowskich seniorów, szczególnie samotnych i znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, do udziału w spotkaniu wigilijnym, organizowanym 24 grudnia od godz. 11.00 do godz. 14.00 w budynku Kärcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych, al. Focha 40.

Podczas takiego spotkania nie może oczywiście zabraknąć świątecznej atmosfery związanej z łamaniem się opłatkiem, tradycyjnymi potrawami i śpiewaniem kolęd przy choince. Wszystko to, oczywiście bez żadnych opłat i formalności, czeka na seniorów, którzy zgłoszą chęć udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu najpóźniej do piątku, 15 listopada.  

W celu wpisania się na listę uczestników „Wigilii dla seniorów” wystarczy zadzwonić do Urzędu Miasta Krakowa pod numerami telefonów 12 616 78 33; 12 616 78 07; 12 616 82 16 oraz 12 616 78 06 i podać swoje dane kontaktowe. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat