Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Nowa Huta okiem młodych twórców – weź udział w konkursie

Masz z Nową Hutą – jej historią, kulturą czy tradycją – ciekawe skojarzenia? Potrafisz je zaprezentować wizualnie? Jeżeli tak, to włącz się w obchody 70-lecia najmłodszej siostry Krakowa, przygotuj mem lub krótki film i zgłoś swoje dzieło do konkursu organizowanego przez Bibliotekę Kraków.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Biblioteka Kraków zaprasza młodych twórców w wieku 16–24 lat do udziału w konkursie na mem lub film promujący Nową Hutę, poświęcony mieszkańcom, tradycjom, historii lub kulturze tej dzielnicy. Mem, czyli połączenie elementu graficznego z tekstowym (jpg/png max. 3 MB), albo link do krótkiego, 60-90-sekundowego filmu, zamieszczonego wcześniej w serwisie YouTube (z oznaczeniem #bibliotekakrakow i #70-lecieNowejHuty) należy przesłać na adres: konkursy@biblioteka.krakow.pl.

Prace konkursowe będą oceniane w dwóch grupach wiekowych 16–19 i 20–24 lata, osobno dla kategorii mem i film. Pod uwagę brana będzie zgodność z tematyką konkursu, oryginalność pomysłu, jakość i estetyka wykonanej pracy oraz kreatywność autora. W każdej kategorii przyznana zostanie nagroda główna, a komisja konkursowa będzie też mogła zdecydować o wyróżnieniach.

Konkurs trwa do 31 października. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i podpisanie karty zgłoszenia, które należy dostarczyć do dowolnej filii Biblioteki Kraków lub przesłać na adres: Biblioteka Kraków, pl. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, 31-154 Kraków z dopiskiem „Konkurs na mem lub film”.

Więcej informacji: biblioteka.krakow.pl.

pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat