Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zmieniaj Kraków dzięki aplikacjom mobilnym

Przy pomocy aplikacji „Powietrze Kraków” sprawdzisz stan powietrza w Krakowie, a także zgłosisz miejsce, w którym palone są śmieci. Z kolei aplikacja „O!strzegator” poinformuje Cię o aktualnej sytuacji na krakowskich drogach, a aplikacja „Kiedy wywóz” pozwoli Ci na szybkie sprawdzenie harmonogramu wywozu odpadów dla miejsca, w którym mieszkasz. Dzięki nowoczesnej technologii Kraków jest zawsze blisko Ciebie.

Fot. pixabay.com
 • „Powietrze Kraków” – pokazuje aktualny stan powietrza, informuje o zanieczyszczeniach i podjętych przez miasto działaniach w walce ze smogiem. Ma również możliwość wysyłania raportów o miejscach, w których np. palone są śmieci.
  Pełny opis aplikacji
 • „O!strzegator! – to aplikacja informująca o sytuacji na krakowskich drogach. Która ulica jest w remoncie? Do kiedy trwa objazd? Gdzie w najbliższych dniach natrafimy na zmiany w organizacji ruchu? Między innymi na te pytania można znaleźć w tej aplikacji.
  Pełny opis aplikacji
 • „Kiedy wywóz” – aplikacja umożliwia przeglądanie harmonogramu wywozu odpadu w wybranej lokalizacji. Zawiera także spis stałych punktów selektywnej zbiórki odpadów, a także pozwala na zgłoszenie do Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania dzikich wysypisk śmieci.
  Pełny opis aplikacji
 • „Collectively” – to platforma komunikacji między mieszkańcami a Zarządem Zieleni Miejskiej. Daje ona możliwość zgłaszania problemów, a także pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni w Krakowie.
  Pełny opis aplikacji
 • „Kraków.pl” – to oficjalna aplikacja miejska dla mieszkańców i turystów. Można w niej znaleźć istotne informacje na temat funkcjonowania miasta – od aktualności, przez wydarzenia kulturalne po informacje drogowe. Posiada m.in. mapę miasta, użyteczne telefony, adresy dworców aptek i instytucji bezpieczeństwa, informator o komunikacji miejskiej, strefach płatnego parkowania,  trasach turystycznych i wydziałach Urzędu Miasta Krakowa.
  Pełny opis aplikacji
 • „Kraków dla niepełnosprawnych” – to przewodnik po najciekawszych miejscach Krakowa z dołączonymi informacjami na temat dostępności obiektów dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz udogodnień oferowanych osobom z problemami ze wzrokiem lub słuchem.
  Pełny opis aplikacji
 • „Kraków w zieleni” – to aplikacja łącząc funkcję mapy oraz przewodnika. Poprowadzi nas przez krakowskie parki, poinformuje o nadchodzących wydarzeniach i wskaże miejsca, gdzie można zrelaksować się obserwując ptaki lub grając w szachy na świeżym powietrzu.
  Pełny opis aplikacji

Miejskie aplikacje mobilne są dostępne na urządzenia z systemem operacyjnym Android i iOs.

pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2018-06-07
Data aktualizacji: 2018-06-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź