Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Czekamy na zdjęcie Twojego Fiata!

Chcesz, aby zdjęcie Twojego Fiata 125p pojawiło się na wystawie „P jak paradoks. Opowieść o Fiacie 125p”? Weź udział w konkursie Muzeum Inżynierii Miejskiej. Zgłoszenia można wysyłać do 15 września.

Fot. Muzeum Inżynierii Miejskiej

Zasady są proste: należy wysłać 5 zdjęć  z własnej kolekcji na adres: konkurs@mim.krakow.pl, dołączając jednozdaniowy opis. Muzeum Inżynierii Miejskiej wybierze fotografie, które pojawią się na wystawie. Warunek jest jeden – na wszystkich zdjęciach musi widnieć Twój Fiat 125p! Zwycięskie fotografie staną się częścią wystawy, a ich autorzy otrzymają zestawy gadżetów.

Ekspozycję „P jak paradoks. Opowieść o Fiacie 125p” muzeum udostępni 30 września. Ekspozycja czynna będzie do końca 2017 roku. Wystawa będzie podzielona na strefy tematyczne: Obiekt westchnień, Targi motoryzacyjne „Złota dekada polskiej motoryzacji”, Rekordowy fiat, Fiat na służbie, Na wczasy, U mechanika, Fiatomania, Mój fiat.

Zwiedzający muzeum zobaczą około 20 pojazdów w interaktywnej aranżacji nawiązującej do czasów PRL-u.

W dniu otwarcia wystawy muzeum zaprasza na zlot i paradę polskich Fiatów 125p, rajd starych samochodów ulicami Krakowa, wykłady i warsztaty dla dzieci.

pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2017-08-30
Data aktualizacji: 2017-08-30
Powrót

Zobacz także

Znajdź