Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Akcja „Wymiana ciepła” w Krakowie. Podaruj komuś ubranie

Zamiast wyrzucać ciepłe, zimowe ubrania, które jeszcze nadają się do użycia można je przekazać komuś potrzebującemu. Kraków przyłączył się do ogólnopolskiej akcji "Wymiana ciepła". Przed wejściem do kiermaszu Emaus, na os. Willowym 29 w niedalekim sąsiedztwie Środowiskowego Domu Samopomocy na os. Wandy 23 ustawione zostaną wieszaki, na których można pozostawić ciepłe ubrania, a osoby potrzebujące będą bez skrępowania mogły  je zabrać. W podobny sposób potrzebujących wspierają już Warszawa, Łódź, Wrocław i Lublin.

Fot. Małgorzata Szymczyk-Karnasiewicz

Akcja „Wymiana ciepła” pod hasłami: „Marzniesz? Weź sobie ubranie! Chcesz pomóc? Zostaw ciepłą kurtkę, płaszcz, polar, sweter na wieszaku” potrwa do 4 lutego. Przed wejściem do kiermaszu Emaus, os. Willowe 29 w niedalekim sąsiedztwie Środowiskowego Domu Samopomocy na os. Wandy 23 ustawione zostaną wieszaki, na których będzie można pozostawić ciepłe ubrania, a osoby potrzebujące będą mogły je zabrać.

„Wymiana ciepła” jest ogólnopolską akcją, odbyła się między innymi w Warszawie i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony osób oddających odzież, ale też tych, którzy mogli z niej skorzystać. Akcja w Nowej Hucie zaistniała dzięki zaangażowaniu Jacka Dunikowskiego i Małgorzaty Szymczyk-Karnasiewicz.

Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do „Wymiany ciepła”.

 

pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2017-01-31
Data aktualizacji: 2017-02-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź