Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Przetestuj mapę inwestycji

Jesteś ciekawy, które ulice zostaną przebudowane w Twojej okolicy? Gdzie i kiedy powstaną parkingi albo nowe ścieżki rowerowe? Na jakim etapie jest budowa nowej drogi czy linii tramwajowej? Teraz wszystko na bieżąco można będzie znaleźć na stronie internetowej ZIKiT dzięki nowej mapie inwestycji.

Mapa jest przejrzysta, funkcjonalna i prosta w obsłudze. Znajdują się na niej kolorowe punkty, do których przypisane są poszczególne inwestycje, np. drogowe zaznaczone na czerwono, rowerowe na brązowo, związane z komunikacją miejską na zielono. Po wybraniu konkretnego punktu, pokazuje się krótki opis zakresu prac oraz etap zaawansowania. Inwestycję, którą wybierzemy, można też odnaleźć wpisując nazwę ulicy lub typ zadania do wyszukiwarki.

Nowe narzędzie informacyjne dla krakowian zostało uruchomione przez ZIKiT z początkiem lutego. Uwagi do wersji testowej można zgłaszać pisząc na adres: kontakt@zikit.krakow.pl.

Przypominamy, że na stronie www.zikit.krakow.pl działa także mapa utrudnień drogowych, która zawiera bieżące informacje o miejscach remontów i utrudnieniach dla kierowców. Narzędzie to działa od kilku lat i cieszy się sporym zainteresowaniem wśród internautów, stąd pojawił się pomysł na kolejną mapę informacyjną dla krakowian.

Listę aktualnie prowadzonych w Krakowie prac drogowych można także znaleźć na stronie internetowej ZIKiT w zakładce bieżące utrzymanie.

pokaż metkę
Autor: ANNA WAWRUCH
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2016-02-01
Data aktualizacji: 2016-02-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź