Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ulica Piłsudskiego planem filmowym, zmiany w ruchu i rozkładzie MPK

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w związku z zamknięciem ul. Piłsudskiego /od ul. Retoryka do ul. Straszewskiego/ na czas realizacji zdjęć do filmu „Music, War and Love" w dniach 13.11.2015 r. (piątek) – 15.11.2015 r. (niedziela) zostanie zmieniona organizacja następujących linii Komunikacji Miejskiej w Krakowie:

  • linia tramwajowa 20 zostanie skierowana do pętli Salwator;
  • linia autobusowa 504 będzie kursować na trasie objazdowej Centrum JPII - Filharmonia bez zmian, a następnie ul. Zwierzyniecką, al. Krasińskiego, do przystanku "Cracovia" gdzie linia wraca na swoją stałą trasę. W przeciwnym kierunku trasa będzie przebiegać ulicami: Cracovia Stadion - Al. Focha – al. Krasińskiego - ul. Zwierzyniecka do ul. Straszewskiego i dalej po swojej stałej trasie. Linia NIE będzie obsługiwać przystanków "Uniwersytet Jagielloński" w obu kierunkach oraz „Filharmonia" w kierunku Centrum JPII.

W celu zapewnienia obsługi pasażerów w rejonie Cichego Kącika zostanie wydłużona trasa linii autobusowej 159 ulicami: Piastowską (bez wjazdu na pętlę Cichy Kącik), Królowej Jadwigi, al. Focha, Krasińskiego, Dunin-Wąsowicza, Kałuży do pętli „Cracovia Stadion" (z powrotem: Kałuży, al. Focha). Linia na wydłużonej trasie zatrzyma się na wszystkich przystankach.

pokaż metkę
Autor: Maciej Grzyb
Osoba publikująca: MACIEJ GRZYB
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2015-11-12
Data aktualizacji: 2015-11-12
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat