Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wielki Piknik Rowerowy

Krakowskie gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego zaprasza na Wielki Piknik Rowerowy, który odbędzie się w piątek, 30 maja w Parku Jordana. Początek o godzinie 10.00. Scena znajduje się na polanie pod modrzewiem przy wejściu od strony ul. Ingardena.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu STARS, którego celem jest zwiększenie popularności przejazdów rowerowych do szkoły i z powrotem wśród dzieci i młodzieży.

W programie Wielkiego Pikniku Rowerowego przewidziane są konkursy, quizy rowerowe, pokaz pierwszej pomocy medycznej, prezentacja bezpieczeństwa rowerzysty w trasie. Podczas spotkania będzie możliwość zdobycia karty rowerowej. Prowadzony będzie też zaciąg do szkolnej drużyny harcerskiej. Nie zabraknie występów i koncertów – na scenie pojawi się szkolny zespół rockowy SECOND ROW, a absolwenci 16-tki zaprezentują pokaz „Bike show".

Wielki Piknik Rowerowy odbędzie się w piątek, 30 maja od godziny 10.00, w parku Jordana na polanie pod modrzewiem (wejście od strony ul. Ingardena).

pokaż metkę
Autor: JAN MACHOWSKI
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2014-05-28
Data aktualizacji: 2014-05-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź