Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

O bezpieczeństwie w Krakowie

data: czwarek, 15 maja

godzina: 10:00

miejsce: Hotel Holiday Inn, ul. Wielopole 4-8

Jerzy Woźniakiewicz – radny miasta Krakowa (PO), Przewodniczący Komisji Praworządności, Krzysztof Durek – radny miasta Krakowa (PiS), członek Komisji Praworządności oraz Wadim Dyba – były komendant krakowskiej policji, wezmą udział w debacie poświęconej bezpieczeństwu w mieście i wyposażeniu Krakowa w system monitoringu wizyjnego. Spotkanie, które poprowadzi Grzegorz Stawowy – przewodniczący klubu radnych PO Rady Miasta Krakowa odbędzie się w czwartek (15 maja) o godz. 10:00 w Hotelu Holiday Inn, ul. Wielopole 4-8.

Dyskusje na temat dwóch pierwszych tematów referendum: organizacji ZIO 2022 i budowy metra w Krakowie – już za nami. Jutro (15 maja, czwartek) odbędzie się panel dyskusyjny dotyczący bezpieczeństwa w mieście i wyposażenia Krakowa w system monitoringu wizyjnego. Spotkanie poprowadzi Grzegorz Stawowy – przewodniczący klubu radnych PO Rady Miasta Krakowa.

Ostatnia z czterech debat odbędzie się 22 maja i będzie dotyczyła rozwoju oraz finansowania budowy sieci dróg rowerowych w Krakowie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2014-05-14
Data aktualizacji: 2014-05-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź