Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Przewodnik kibica EHF EURO 2016 - wstęp

Drogi Kibicu - witamy w Krakowie na Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016! Okres wielomiesięcznego oczekiwania oficjalnie dobiegł końca. Począwszy od 15 stycznia, przed Tobą ponad dwa tygodnie emocjonujących zmagań najlepszych szczypiornistów na starym kontynencie.

 

 

piłka ręczna trening

Gwarantujemy radość, wzruszenia, nieoczekiwane zwroty akcji i dramatyczne końcówki w 4 halach turnieju MEN’S EHF EURO 2016 POLAND. Poczujesz emocje! Szesnaście najlepszych drużyn w Europie rozegra swoje mecze w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach. Przed nami w sumie 2000 minut walki na parkiecie i setki bramek, które padną w 48 spotkaniach. To najważniejsze, wyłaniające Mistrza Europy, zostanie rozegrane 31 stycznia w Krakowie. Tytułu broni reprezentacja Francji, która przed dwoma laty w finale pokonała Danię.

W Twoje ręce oddajemy przewodnik, który poprowadzi Cię drogą Mistrzostw Europy Piłkarzy Ręcznych Polska 2016. Dowiesz się m.in. jak dotrzeć do hali, o której godzinie rozpoczynają się mecze i jakich przedmiotów nie wolno ze sobą wnosić. 

Do pobrania również wersja PDF:
PDF

Regulamin imprezy masowej, czyli co wolno, a czego nie w Tauron Arenie.

PDF

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ STANKIEWICZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2016-01-12
Data aktualizacji: 2016-01-13
Powrót