Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

PGNiG Obrót Detaliczny Oficjalna Strefa Kibica EHF EURO 2016

przewodnik kibica

Od 15 do 31 stycznia na Małym Rynku w Krakowie wyrośnie jedna z czterech „PGNiG Obrót Detaliczny – Oficjalnych Stref Kibica EHF Euro 2016”. Będzie czynna codziennie, w godzinach 14:00 – 23:00. Ostatniego dnia Mistrzostw - 31 stycznia wspólne oglądanie walki o medale rozpoczynamy już o godzinie 12.00. Strefa kibica to idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi i dopingowanie najlepszych piłkarzy ręcznych na starym kontynencie. Oprócz olbrzymiego telebimu zaprezentowanego na poniższej wizualizacji, na fanów szczypiorniaka czeka strefa gastronomii, w której serwowane będą między innymi ciepłe i zimne posiłki oraz napoje i piwo. Na kibiców czekać będzie także strefa rozrywki z licznymi atrakcjami.

przewodnik kibica

przewodnik kibica

Refleksomierz bramkarza pozwala kibicom wypróbować swój refleks i pokonać obrońców przeciwnej drużyny. Na stoisku znajduje się urządzenie mierzące refleks i spostrzegawczość, które muszą być na najwyższym poziomie u każdego szczypiornisty. 

Bungee run to prawdziwy pojedynek z obrońcami. Zadaniem uczestnika jest jak najszybsze dotarcie do mety. Przeszkadzać mu w tym będzie specjalna lina stawiająca opór w biegu i ciągnąca go w tył – zupełnie jak prawdziwi stoperzy. 

Handball 16 najnowsza odsłona dynamicznej gry na Xbox ONE, w której Kibic wciela się w zawodnika piłki ręcznej. Uczestnik gra na wielkim ekranie plazmowym, a zabawa zyskuje dodatkowy wymiar i rozmach. 

Pokonaj Szmala - Bramka Radarowa w Oficjalnej Strefie Kibica EHF EURO 2016. Stając do rywalizacji można pokonać samego Sławomira Szmala. Wszyscy biorący udział w tej zabawie stają oko w oko ze słynnym bramkarzem Reprezentacji Polski wykonanym w prawdziwych rozmiarach! 

GifBox - w Oficjalnej Strefie Kibica EHF EURO 2016 można zrobić sobie zabawne, animowane zdjęcia – GIFY. GifBoxy dostarczają mnóstwo zabawy i radości wszystkim, którzy chcą zrobić sobie zdjęcie w zabawnej pozie, z przyjaciółmi, albo rodziną. 

Metamorfoza kibica w Oficjalnej Strefie Kibica EHF EURO 2016 można dokonać wymarzonej kibicowskiej metamorfozy – pomalować twarz w barwy ulubionych drużyn!

Strefy dla dzieci w Oficjalnej Strefie Kibica EHF EURO 2016 znajdują się także strefy dla najmłodszych, w których pod okiem animatorów, dzieci będą mogły m.in. kolorować komiksy albo skorzystać z książeczek z łamigłówkami dla dzieci.

„PGNiG Obrót Detaliczny – Oficjalna Strefa Kibica EHF Euro 2016” to gwarancja dobrej zabawy. Dzięki zadaszonej konstrukcji – zawsze w idealnych warunkach atmosferycznych.

Wejście do strefy kibica jest bezpłatne.

przewodnik kibica

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ STANKIEWICZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2016-01-12
Data aktualizacji: 2016-01-13
Powrót