Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Akademia Przedszkolaka archiwum wiadomości

Spartakiada Przedszkolaków Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa dziękuje za zgłoszenie do udziału w Festiwalu Sportu Dzieci i Młodzieży w dniu 13.06.2017 r. – Spartakiada Przedszkolaków, który przeprowadzony zostanie na obiektach Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków Wschód, os. Szkolne 39 (obok zalewu Nowohuckiego) w godzinach 11.00 – 14.00
Sportowa „Akademia Przedszkolaka”: zapisy już od wtorku W najbliższy wtorek ruszą zapisy do jesiennej edycji miejskiego programu sportowego „Akademia Przedszkolaka”, przeznaczonego dla dzieci w wieku 5-6 lat z przedszkoli publicznych i niepublicznych.
Przedszkolaki ćwiczą w Małej Hali TAURON Areny Kraków Ruszyła tegoroczna edycja miejskiego programu „Akademia Przedszkolaka”! W bezpłatnych zajęciach sportowych dla dzieci w wieku 5-6 lat biorą udział 92 grupy z 54 krakowskich przedszkoli publicznych i niepublicznych. Najmłodsi bawią się i ćwiczą w Małej Hali TAURON Areny Kraków.
Rozstrzygnięcie Konkursu plastycznego na logo Programu Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa dziękuje wszystkim placówkom za udział w Konkursie plastycznym na opracowanie znaku – logo Miejskiego Programu Sportowego „Akademia Przedszkolaka”.
Nabór do AKADEMII PRZEDSZKOLAKA - edycja wiosna 2017 Wydział Sportu UMK kontynuując bezpłatny Program „Akademii Przedszkolaka” z 2016 r. rozpoczyna nabór do edycji wiosennej 2017 r., skierowanej do najmłodszych mieszkańców Krakowa, tj. dzieci w wieku 5 - 6 lat z oddziałów przedszkoli publicznych i niepublicznych.

Akademia Przedszkolaka już za nami!

Na przełomie listopada i grudnia br. Wydział Sportu UMK uruchomił darmowy miejski program „Akademia Przedszkolaka” skierowany do najmłodszych mieszkańców Krakowa, dzieci w wieku 4-6 lat z oddziałów przedszkoli publicznych i niepublicznych.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: JERZY GĄSIOROWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Sportu
Data publikacji: 2017-02-28
Data aktualizacji: 2018-02-21
Powrót