Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Podaruj dzieciom wakacje

Michał Zabłocki, Czesław Mozil i Marta Honzatko wystąpią w charytatywnym koncercie z którego dochód będzie przeznaczony na sfinansowanie wakacji dla dzieci  pozostających pod opieką Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego i Adopcyjnego  z ulicy Rajskiej w Krakowie. Koncert odbędzie się 1 czerwca (środa) o godzinie  19:00 w Sali Audytoryjnej AGH przy ul. Reymonta 7 w Krakowie.

Kraków i Żmiąca koło Limanowej to dwa miejsca w których Fundacja Ruperta Mayera „Dzieło Pomocy Dzieciom”  stara się stworzyć namiastkę życia rodzinnego dla dzieci porzuconych i niechcianych, dlatego wychowawcy mieszkają  z podopiecznymi 24 godziny na dobę przez cały tydzień, są ciocią i wujkiem, organizują dzieciom zajęcia dydaktyczne, kształtują samodzielność, obowiązkowość  i pozwalają dzieciom poczuć się ważnymi i potrzebnymi współgospodarzami domu.

W opiece nad dziećmi wychowawców wspierają wolontariusze oraz rodziny zaprzyjaźnione. Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy współpracuje ściśle z Pogotowiami Rodzinnymi, Rodzinami Zastępczymi, Rodzinnymi Domami Dziecka i Placówkami Opiekuńczo - Wychowawczymi. Co roku, Fundacja Ruperta Mayera  dzięki wsparciu darczyńców , organizuje dzieciom wakacje  nad morzem. Czy i w tym roku się to uda? Zależy tylko od ludzi dobrej woli.

Biletem na koncert będą specjalne cegiełki (70 zł), które można kupić w siedzibie ośrodka przy ulicy Rajskiej 10 w Krakowie.

Informacje o Fundacji Ruperta Mayera i Ośrodkach Wychowawczym i Adopcyjnym przy ulicy Rajskiej w Krakowie na stronie www.dpd.pl (WAŚ)

Wakacje 2010

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2011-05-19
Data aktualizacji: 2011-05-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź