Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Eros Ramazzotti w TAURON Arenie Kraków – najważniejsze informacje

Już we wtorek, 29 września w TAURON Arenie Krakow wystąpi Eros Ramazzotti. Będzie to jedyny i niepowtarzalny koncert Włocha w ramach światowej trasy koncertowej Perfetto Tour. Poniżej kilka niezbędnych informacji organizacyjnych:

Otwarcie bram:
Goście posiadający bilety na koncert Erosa Ramazzottiego w Krakowie będą mogli wejść na teren TAURON Areny Kraków od godziny 19:00. O godzinie 20:00 rozpocznie się koncert Erosa Ramazzottiego. Występ Włocha nie będzie poprzedzony żadnym supportem i potrwa ok. 2 godzin. Wejście na halę będzie możliwe bramami nr 1, 2 i 3. 

Zakup biletów:
Kasa Eventim w TAURON Arenie Kraków będzie otwarta od godz. 15:00. Natomiast w dniu koncertu będzie możliwość zakupienia biletów na stronie www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn w całej Polsce. Sprzedaż online zakończy sie o godz. 18:30, natomiast w punktach sprzedaży o 21:00. 

Aparaty fotograficzne:
Na teren TAURON Areny Kraków nie można wnosić żadnych aparatów fotograficznych, kamer, iPadów, kamer GoPro itp. Rejestrowanie dźwięku i obrazu oraz robienie zdjęć jest zabronione.

Czego nie można wnosić:
Do hali nie można wnosić także żadnych materiałów pirotechnicznych, broni, ostrych narzędzi, parasoli z ostrym zakończeniem (dopuszczalne są tylko małe składane). Jednocześnie informujemy, że przygotowany zostanie depozyt w kwocie 50 złotych. Depozyt będzie się znajdował przy bramie nr 1.

Szatnia:
Na terenie hali będzie można także skorzystać z nieobowiązkowej szatni w cenie 2 zł za sztukę. 

Jak dojechać do Hali Kraków Arena:
TAURON Arena Kraków jest doskonale skomunikowana z resztą miasta. Blisko obiektu znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe. Na przystanku: TAURON Arena Kraków/al. Pokoju NŻ zatrzymują się linie tramwajowe nr: 1, 14 i 22 oraz autobus nr 128; na przystanku: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II) zatrzymują się linie nr: 4, 5, 9, 10 i 52 oraz autobusy nr 124, 128, 193 i 424. Autobus nr 128 zatrzymuje się także na przystanku TAURON Arena Kraków NŻ.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

Poniżej przedstawiamy najwygodniejszy dojazd do Kraków Areny, czyli tramwajem:
1. Z centrum Krakowa
-> z przystanku Dworzec Główny 
linia nr 4
(w kierunku Wzgórza Krzesławickie)
linia nr 5 (w kierunku Wzgórza Krzesławickie)
linia nr 9 (w kierunku Mistrzejowice), linia nr 10 (w kierunku Pleszów), linia nr 14 (w kierunku Mistrzejowice), linia nr 52 (w kierunku Os. Piastów)
-> z przystanku Poczta Główna (przy ulicy Starowiślnej): linia nr 1 (w kierunku Wzgórza Krzesławickie)

2. Od strony Nowej Huty
-> z przystanku Rondo Czyżyński, linia nr 1
(w kierunku Salwator), linia nr 4 (w kierunku Bronowice Małe)
linia nr 5 (w kierunku Krowodrza Górka)
linia nr 9 (w kierunku Bieżanów Nowy)
linia nr 10 (w kierunku Łagiewniki)
linia nr 14 (w kierunku Dworzec Towarowy), linia nr 52 (w kierunku Czerwone Maki)

Przykładowy alternatywny dojazd do obiektu, np. taksówką z Dworca Głównego - ok. 10 min., koszt - 15 zł.
Zapraszamy także do skorzystania z parkingu Kraków Areny.

 
Parkingi:
- parking jest dostępny od godz. 16.00 w dniu imprezy - parking jest płatny - 30 zł (płatne gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie www.tauronarenakrakow.pl) - parking bezpłatny - dla osób posiadających bilet w sektorze dla niepełnosprawnych – miejsca na parkingu naziemnym.

UWAGA! Samochody z instalacją gazową mogą parkować wyłącznie na parkingu naziemnym.

pokaż metkę
Autor: DOMINIKA BIESIADA
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2015-09-23
Data aktualizacji: 2015-09-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź