Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Portrety autorstwa Zofii Nasierowskiej - jedyna taka wystawa w Polsce

Do 21 listopada można oglądać w Krakowie  wystawę portretów wybitnej, polskiej fotograf Zofii Nasierowskiej.

Zofia Nasierowska specjalizowała się w fotografii portretowej. Fotografowała największe gwiazdy świata artystycznego. Wśród nich znaleźli się m.in. Jan Englert, Beata Tyszkiewicz, Kalina Jędrusik i Krystyna Janda. To tylko nieliczni bohaterowie portretów, które w listopadzie są do obejrzenia w Krakowie. Wszystkich pasjonatów fotografii i twórczości Zofii Nasierowskiej zapraszamy w dniach 10.11.-21.11.2012r. do andel’s Hotel Cracow (ul. Pawia 3) Wstęp wolny.

Organizatorem wystawy jest dwutygodnik „VIVA!” (Edipresse Polska SA) wspierający młodych i ambitnych fotografów, którzy dzięki udziałowi w cyklicznym konkursie „VIVA! Photo Awards” mają szansę  na dynamiczny rozwój w dziedzinie fotografii, a jednym z partnerów - sieć hoteli Vienna International Hotels & Resorts, do której należy andel's Hotel Cracow.

Tegoroczna edycja „VIVA! Photo Awards” okazała się rekordowa. Ponad 8 tysięcy uczestników nadesłało 10 tysięcy fotografii. Już po raz czwarty zdjęcia oceniało jury w składzie: fotograficy Chris Niedenthal i Robert Wolański, projektantka Gosia Baczyńska, redaktor naczelna „VIVY!” Katarzyna Przybyszewska oraz dyrektor artystyczny „VIVY!” Marek Knap. Tradycyjnie obradom konkursowym przewodniczył światowej sławy fotokompozytor Ryszard Horowitz. Więcej o konkursie na http://photo-awards.viva.pl.

Mecenasem konkursu oraz wystawy jest Apart.

Wystawa zdjęć odbędzie się w andel's Hotel Cracow - jednym z najmodniejszych i najlepszych hoteli w Polsce (Tripadvisor Travellers' Choice). Ten 4-gwiazdkowy design hotel znajduje się w samym centrum Krakowa, tuż przy Galerii Krakowskiej i Dworcu Głównym. Swój niepowtarzalny charakter zawdzięcza harmonijnemu połączeniu trzech czynników: wyjątkowego projektu, funkcjonalności i nowoczesnej techniki.

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-11-08
Data aktualizacji: 2012-11-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź