Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

W Krakowie konsultacje prawne i podatkowe dla cudzoziemców

Punkt Obsługi Przedsiębiorcy (POP) czyli krakowskie „jedno okienko” już blisko 17 lat wspiera lokalne biznesy!

Fot. Otwarty Kraków

Ideą powstania Punktu było umożliwienie krakowskim przedsiębiorcom w jednym miejscu, w komfortowych warunkach załatwienie większości spraw związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej, bez konieczności udawania się do innych urzędów i instytucji.

Kraków jako pierwsza i jedyna do tej pory gmina w Polsce wprowadziła w życie to rewolucyjne rozwiązanie!

W Punkcie Obsługi Przedsiębiorcy Konsultant ds. przedsiębiorczości udziela informacji w języku ukraińskim, rosyjskim i angielskim, bezpośrednio w punkcie obsługi oraz przez telefon: 12 616 56 07. Stanowisko jest czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

W każdy poniedziałek, w godz. 10:00-12:00 doradcy podatkowi z Małopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych udzielają bezpłatnych informacji i porad z zakresu: wyboru formy opodatkowania, wyłączenia z form opodatkowania, obowiązku podatku VAT, obowiązków w podatku akcyzowym, obowiązku instalacji kas fiskalnych.

We wtorki w godz. 11.00–12.00, można skorzystać z bezpłatnego doradztwa Specjalistów z Okręgowej Rady Adwokackiej.

Przedsiębiorcy, którzy będą chcieli skorzystać z bezpłatnych konsultacji mogą dokonać elektronicznej rezerwacji terminu, wchodząc na stronę Punktu Obsługi Przedsiębiorcy www.business.krakow.pl/pop lub dzwoniąc pod nr telefonu 12 616 56 00.

Zachęcamy także do korzystania z „Wirtualnego Urzędnika" znajdującego się na stronie POP, odpowiadającego na pytania w języku polskim i angielskim 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu oraz do obserwowania fun page POP na Facebook’u.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Julia Żylina-Chudzik
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Data publikacji: 2021-06-29
Data aktualizacji: 2021-06-29
Powrót

Zobacz także

Znajdź