Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Media zagraniczne

Kraków coraz popularniejszy!

2020-02-28

Nasze miasto znalazło się w opublikowanym  przez globalny serwis turystyczny TripAdvisor i opartym na opiniach podróżnych, rankingu światowych destynacji turystycznych, których popularność  wzrasta (Trending Destinations). 

Zagraniczne media o walce ze smogiem w Krakowie

2020-01-23

Nie tylko polskie media interesują się podjętymi działaniami Krakowa na rzecz poprawy jakości powietrza. Do naszego miasta coraz częściej zgłaszają się również dziennikarze z zagranicy, m.in. Stanów Zjednoczonych, Włoch, Japonii czy Szwajcarii. W relacjach podkreślają radykalne rozwiązania zastosowane w naszym mieście w kontekście walki ze smogiem.

Utrzymać dynamikę wzrostu. Wywiad Prezydenta Jacka Majchrowskiego dla fDi Magazine

2019-09-24

Kraków to miasto w Polsce o niskim poziomie bezrobocia, mimo to prezydent miasta wciąż zabiega o przedsiębiorstwa z sektora zaawansowanych technologii i outsourcingu, które mogą zaoferować pracę rosnącej populacji absolwentów i specjalistów. Z prezydentem Jackiem Majchrowskim rozmawia redaktor naczelna fDi Magazine - Courtney Fingar.

Kongres, który pozostanie w pamięci! OWHC chwali Kraków

2019-06-17

Organizacja Miast Światowego Dziedzictwa zamieściła na swojej oficjalnej stronie internetowej gratulacje i podziękowania dla Krakowa za znakomitą organizację 15. Kongresu OWHC.

Znajdź