Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Przeczytaj i podaj dalej!

W obliczu zaistniałej sytuacji epidemicznej związanej z koronawirusem każdy chce być na bieżąco. Nie sposób jednak nadążyć za kolejnymi informacjami, nie mówiąc już o selekcjonowaniu tematów. Z myślą o mieszkańcach Krakowa przygotowano specjalne wydanie dwutygodnika miejskiego „Kraków.pl”.

Fot. Kraków Otwarty na Świat
Kraków Otwarty na Świat

Znajdziecie w nim Państwo skrótowe informacje o funkcjonowaniu naszego miasta w tej wyjątkowej sytuacji. Zebraliśmy tematy obecnie najbardziej istotne dla krakowian – takie, jak funkcjonowanie Urzędu Miasta Krakowa, opieka zdrowotna, pomoc starszym oraz przebywającym w kwarantannie, edukacja i opieka nad dziećmi czy komunikacja miejska. Na końcu zamieściliśmy również podstawowe informacje o tym, jakie są objawy zarażenia się koronawirusem, jak zapobiegać zarażeniu, jak przebiega kwarantanna oraz czym jest izolacja. Podajemy też telefony alarmowe.

Ten numer dwutygodnika „Kraków.pl” jest specjalny także i dlatego, że ukazuje się tylko w formie elektronicznej. Prosimy więc, żeby wydrukowali go Państwo dla tych, którzy nie korzystają z Internetu: sąsiadów, seniorów. Można też przesłać link znajomym... Chrońmy siebie i swoich bliskich!

„Chroń siebie i swoich bliskich!" – numer specjalny „Kraków.pl” [pdf]

pokaż metkę
Osoba publikująca: Julia Żylina-Chudzik
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Data publikacji: 2020-03-24
Data aktualizacji: 2020-06-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat