Odwiedź Kraków rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Park Wodny w Krakowie
Nr 1 w Polsce!

Od momentu otwarcia w czerwcu 2000 roku, Park Wodny stał się nie tylko jednym z największych obiektów tego typu w Europie, ale przede wszystkim najpopularniejszym krakowskim centrum rozrywki i rekreacji dla całej rodziny. Sprawdźcie jakie nowości czekają na odwiedzających to miejsce!

Zachęcamy do korzystania z dwóch pierwszych nowych zjeżdżalni zewnętrznych! Pontonowa Kongo i ekstremalnie szybka Nitro czekają na gości! Zjeżdżalnia pontonowa o nazwie Kongo powiązana jest tematycznie z klimatem dżungli. Rura o długości ok. 165 metrów, w kolorze zielonym i żółtym. Wewnątrz efekty dźwiękowe: imitowane odgłosy egzotycznych ptaków i zwierząt. Zjazd rurą zapewnia wrażenie pontonowego spływu rzeką w dżungli. Do użytku oddane będą pontony 1- i 2-osobowe. Dostępna w wieku od 10 lat; od 6 lat możliwość zjazdu z pełnoletnim opiekunem w pontonie dwuosobowym. Zostań podróżnikiem, odkryj Kongo i jej tajemnice!

Zjeżdżalnia Nitro bez łączeń, cała w kolorze czerwonym z czarnymi obręczami. Ekstremalna prędkość zjazdu. Wyposażona dodatkowo w efekty wizualne imitujące pas startowy. Długość rury wynosi 106 m. Dostępna w wieku: od 14 lat. Poczuj moc ekstremalnej prędkości! Zjeżdżalnia Nitro to ponad 100 metrów toru wyścigowego do rozwijania zawrotnych prędkości. Zastrzyk adrenaliny, który daje niezły power!
Zapraszamy do obejrzenia spotu reklamującego nowe zjeżdżalnie: KLIKNIJ TUTAJ!

Trwają prace nad wymianą kolejnych dwóch zjeżdżalni - będą to Twister i Speed fire, naszpikowane multimedialnymi efektami. Więcej szczegółów podamy wkrótce, na stronie internetowej: www.parkwodny.pl

Przypomnijmy, że otrzymując w 2000 r. prestiżowy tytuł "Budowy Roku", Park Wodny w Krakowie z powodzeniem wpisał się w ofertę turystyczną naszego miasta. W sezonie, czyli pomiędzy majem a sierpniem, Park Wodny odwiedza codziennie od 2 do 3 tysięcy osób. Z trzech basenów może równocześnie korzystać 860 osób. Doświadczeni ratownicy WOPR, pracownicy agencji ochrony oraz specjalistyczny monitoring gwarantują naszym gościom spokojną, bezpieczną zabawę.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy trzy baseny o łącznej powierzchni 2000 m?, z pełną gamą atrakcji takich jak: bicze wodne, stacje hydromasaży dennych oraz bocznych, leżanki z hydromasażami, dzikie źródła, przeciwprądy, rwąca rzeka, tęczowa ścieżka, miejsca do sportów wodnych (siatkówka, koszykówka, piłka wodna), tory do pływania, „Basen z falą”, wanny jacuzzi z wodą solankową oraz nowoczesny zespół saunowy (sauny parowe i suche, sauna solna).

Osobom preferującym zajęcia zorganizowane na hali basenowej proponujemy skorzystanie z zajęć aquaaerobiku, a amatorom mocnych wrażeń polecamy 10 zjeżdżalni o łącznej długości ponad 800 m, w tym możliwość zjazdu najdłuższą rurą w Polsce liczącą 202 metry oraz nową zjeżdżalnią rodzinną o nazwie Aligator.

Hala basenowa proponuje także mnóstwo atrakcji dla najmłodszych w ulubionym przez dzieci brodziku. Niebywałą atrakcją dla wszystkich małych zdobywców jest tryskająca wodą atrakcja  o nazwie "Wyspa Piratów", która posiada aż 3 mini zjeżdżalnie oraz inne wspaniałe atrakcje: Statek Piracki, AquaDino i Ptak Cudak.

Niezaprzeczalnym atutem hali basenowej Parku Wodnego w Krakowie jest najnowocześniejsza technologia oczyszczania wody bazująca na 100% zastosowaniu ozonu. Przyjemność pobytu na hali basenowej gwarantuje śródziemnomorska temperatura wody oscylująca wokół 29-30?C.

Park Wodny w Krakowie jest obiektem dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, odpowiadającym ich potrzebom nie tylko pod względem wymogów technicznych, ale przede wszystkim spełniającym cele rehabilitacyjno-rekreacyjne i lecznicze.

Park Wodny to nie tylko relaks w wodzie. W budynku mają swoją siedzibę także Wellness Club - czyli Studio Fitness z imponującą siłownią, Studio Tańca, Studio Form Wschodu należące do największych i najlepiej wyposażonych tego typu klubów w Polsce. Obiekt daje zatem ogromne możliwości aktywności ruchowej przez cały rok.

 

 

 

Zapraszamy w godzinach 8.00 do 22.00
Kraków, ul. Dobrego Pasterza 126.
Informacja i rezerwacja: 12 61-63-190, 191
Zobacz wszystkie atrakcje Parku Wodnego w Krakowie - www.ParkWodny.pl

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: PAWEŁ KRAWCZYK
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2011-03-23
Data aktualizacji: 2015-11-20
Powrót