Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

20. Cracovia Maraton: zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej

Dziś, 23 kwietnia, odbędzie się jubileuszowy, 20. Cracovia Maraton. W związku z tym wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu i w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Fot. Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Szczegółowy opis zmian w organizacji ruchu wraz z mapą i opisem trasy dzisiejszego 20. Cracovia Maraton można znaleźć na stronie zis.krakow.pl.

Szczegółowe komunikaty dotyczące organizacji komunikacji miejskiej w czasie trwania 20. Cracovia Maraton są opublikowane na stronach Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie:

Zwracamy się z prośbą o zachowanie ostrożności, dostosowanie się do wprowadzonych zmian w organizacji ruchu oraz poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy policji, straży miejskiej i służb porządkowych.


Podczas jubileuszowego 20. Cracovia Maraton ulicami naszego miasta, „z historią w tle”, pobiegnie ponad 6000 biegaczy z całego świata – łącznie z ponad 50 krajów. A co oznacza „z historią w tle”? Szczegóły tutaj.

Więcej informacja na temat 20. Cracovia Maraton oraz wydarzeń towarzyszących: Cracovia Maraton dla Zawodników z niepełnosprawnościami na wózkach, Igrzyskowy Bieg Nocny, Cracovia Maraton na Rolkach i Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego o Puchar RMF MAXX, można znaleźć w Informatorze.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Duda
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-04-19
Data aktualizacji: 2023-04-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź