Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wnioski o Kartę Krakowską

Ubiegając się o Kartę Krakowską, do wniosku, który dostępny będzie w punktach, należy dołączyć aktualną fotografię, opisaną imieniem i nazwiskiem wnioskodawcy. Zdjęcie można również załączyć jako plik graficzny – przy składaniu wniosku na stronie Karty Krakowskiej.

Fot. Wydział Promocji i Turystyki

Termin rozpoczęcia przyjmowania wniosków

Wniosek o Kartę Krakowską można składać w formie elektronicznej oraz w formie papierowej od 1 lipca 2018 r. Spodziewając się dużego zainteresowania Programem „Karta Krakowska”, zachęcamy do składania wniosków w formie elektronicznej – to pozwoli uniknąć kolejek!

Wnioski będzie można składać przez stronę internetową www.kk.krakow.pl (możliwość składania wniosków zostanie uruchomiona 1 lipca br.) oraz w Punktach Sprzedaży Biletów lub innych wskazanych punktach dystrybucji Karty Krakowskiej.

Do wniosku, który dostępny będzie w punktach, należy dołączyć aktualną fotografię opisaną imieniem i nazwiskiem wnioskodawcy. Zdjęcie można również załączyć jako plik graficzny, w chwili składania wniosku na stronie Karty Krakowskiej.

Osoby ubiegające się o Kartę Krakowską na podstawie PIT, w trakcie składania wniosku powinny okazać jeden z poniższych dokumentów:

  • pierwszą stronę PIT z prezentatą urzędu skarbowego (pieczątką wpływu) lub potwierdzeniem jego złożenia,
  • pierwszą stronę PIT wraz z Urzędowym Poświadczeniem Odbioru PIT (UPO), w przypadku składania deklaracji podatkowej w formie elektronicznej,
  • zaświadczenie z Urzędu Skarbowego.

Złóż wniosek elektronicznie - instrukcja obsługi:

 

Złóż wniosek papierowo - instrukcja obsługi:

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2018-06-13
Data aktualizacji: 2018-06-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź