Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Informacje praktyczne

Ceremonia zamknięcia igrzysk europejskich – informacje dla kibiców

Komunikat archiwalny 2023-06-30

Ceremonia zamknięcia igrzysk rozpocznie się już dziś, w niedzielę, 2 lipca o godz. 20.30. Sprawdź którędy na obiekt dostaną się kibice.

Wsparcie dla kibiców z niepełnosprawnościami

Komunikat archiwalny 2023-06-21

Igrzyska Europejskie to wielkie święto sportu, łączące wszystkich mieszkańców Starego Kontynentu. Właśnie dlatego organizatorzy postanowili położyć szczególny nacisk na ułatwienia dla kibiców z niepełnosprawnościami, by i ci mogli cieszyć się z występów najlepszych sportowców Europy.

Padel i teqball na Rynku Głównym

Komunikat archiwalny 2023-06-16

Krakowski rynek stał się widowiskową scenerią dla rozgrywek w dwóch dyscyplinach igrzysk europejskich: padel i teqball. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny, trybuny mogą pomieścić 720 osób.

Igrzyska europejskie – zmiany w pracy biura SPP

Komunikat archiwalny 2023-06-15

W dniach 21 czerwca – 2 lipca Kraków gości sportowców z całego kontynentu w ramach igrzysk europejskich. W związku z tym wydarzeniem zmieniło się funkcjonowanie biura Strefy Płatnego Parkowania przy ul. Reymonta 20.

Komunikat PINB w związku z III Igrzyskami Europejskimi

Komunikat archiwalny 2023-06-13

W związku z III Igrzyskami Europejskimi Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Krakowie – Powiat Grodzki przypomina właścicielom i zarządcom obiektów budowlanych zlokalizowanych na terenie Krakowa, o przestrzeganiu przepisów ustawy Prawo Budowlane.

Igrzyska europejskie – zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej

Komunikat archiwalny 2023-06-07

Od 21 czerwca do 2 lipca trwały igrzyska europejskie. W imieniu komitetu organizacyjnego przedstawiamy informacje na temat ograniczeń w ruchu oraz zmian w kursowaniu autobusów i tramwajów. Strefa Płatnego Parkowania funkcjonuje bez zmian.

kamera telewizyjna

50 krajów z prawami do transmisji Igrzysk Europejskich

Komunikat archiwalny 2023-06-06

21 czerwca rozpoczęły się III Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska. Prawa do transmisji zawodów wykupiły stacje telewizyjne z 50 krajów całego świata, a lista wciąż nie jest zamknięta.

W Krakowie trwają III Igrzyska Europejskie

Komunikat archiwalny 2023-06-05

Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023 dobiegły końca. Przez ostatnie dwa tygodnie Polska gościła 6432 sportowców, do których trafiło 1626 sztuk medali, zdobytych w 29 dyscyplinach. Polskę na arenie zmagań reprezentowało 374 zawodników, którzy wywalczyli 50 medali.W stolicy Małopolski sportowcy rywalizowali w 11 dyscyplinach.

Zmodernizowane obiekty sportowe arenami igrzysk europejskich

Komunikat archiwalny 2023-05-30

Kraków i Małopolska jako gospodarze III Igrzysk Europejskich zyskali okazję do wykonania licznych inwestycji ze środków centralnych. Część z aren powstała w zasadzie od podstaw. W Krakowie na inwestycje związane z infrastrukturą sportową przewidziano ponad 130 mln zł dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Rywalizacja sportowa w ramach igrzysk europejskich toczyła się na nowoczesnych obiektach.

Trwa sprzedaż biletów na zamknięcie igrzysk europejskich

Komunikat archiwalny 2023-05-24

Trwa sprzedaż biletów na ceremonię zamknięcia Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. Wieczór uświetnią występy gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Wydarzenie odbędzie się 2 lipca na Stadionie Miejskim im. H. Reymana i rozpocznie się o godz. 20.30.

Znajdź