Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wygraj bilety do Teatru Groteska!

Teatr Groteska zaprasza najmłodszych w najbliższą niedzielę, 11 września, o godz. 13.00 na spektakl „Calineczka - niezwykłe przygody”. Weź udział w konkursie i wygraj bilety!

Andersenowska baśń o pięknym elfie, którego czeka wiele przygód, nim odkryje, czym jest prawdziwa miłość. Niezwykła uroda oraz dobre serce Calineczki zjednują jej wielu przyjaciół, ale też nieraz wystawiają ją na niebezpieczeństwo – czynione dobro powraca jednak zwielokrotnione. Pomysłowe techniki lalkowe i kostiumy przeniosą widzów w przyjazny, baśniowy świat. W spektaklu wykorzystane zostały także techniki multimedialne, które przeobrażają scenerię przygód Calineczki, wzbogacając całość dodatkowymi walorami plastycznymi. „Calineczka – niezwykłe przygody” to rytmiczne, kolorowe, zabawne i zarazem pouczające przedstawienie.

  • czas trwania: 1 godz. 15 min. 1 przerwa
  • spektakl dla dzieci od najmłodszych lat

KONKURS

W związku z wydarzeniem mamy dla Was konkurs! Nagrodą jest podwójne zaproszenie. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: jaka jest Wasza ulubiona baśń Andersena? Odpowiedzi ślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 9 września, do godz. 8.00. W tytule dopiszcie GROTESKA. Laureatów poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-09-07
Data aktualizacji: 2022-09-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź