Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wygraj książkę z wydawnictwa Rebis

Podobno ludzie dzielą się na tych, którzy lubią psy, i na tych, którzy lubią koty. Trudno powiedzieć, czy tak jest naprawdę. Jedno jest pewne – jeśli pokocha się koty, miłość ta jest dozgonna. Wielbiciele kotów przekonują, że ich pupile to zwierzęta wyjątkowe, a obcowanie z nim przynosi radość i zdrowie.

Autorzy „Sekretnego życia kotów” Andrzej G. Kruszewicz, dyrektor warszawskiego ogrodu zoologicznego, oraz Agnieszka Czujkowska, lekarz weterynarii, są nie tylko znawcami zwierząt i ich zwyczajów, lecz także uważnymi obserwatorami swoich podopiecznych. Dlatego też „Sekretne życie kotów" to zbiór fascynujących historii zaczerpniętych z kociego świata.

Razem z autorami odkryjecie wiele tajemnic – nie tylko kotów domowych, które towarzyszą nam na co dzień, ale również tych dzikich, mniejszych i większych, a także wielkich kuzynów naszych domowych pupili. I przekonacie się, że koty naprawdę się naturze udały!

KONKURS

Macie szansę wygrać tę niezwykłą książkę wydaną przez wydawnictwo Rebis. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: dlaczego lubimy koty? Uzasadnijcie swoją odpowiedź i podeślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 18 czerwca, do godz. 12.00. W tytule maila wpiszcie tytuł książki, którą chcecie zdobyć. Nagrody otrzymacie pocztą. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Monika Jagiełło
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-06-16
Data aktualizacji: 2021-06-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat