Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Dokument archiwalny

Licencje na EURO

Można ubiegać się o licencje na pokazy publiczne meczów UEFA EURO 2012. Szczegóły, jak tego dokonać dostępne są na stronach krakow.pl oraz pl.uefa.com. Okienko aplikacyjne zostanie zamknięte 18 maja 2012 roku.

Przypomnijmy, że aby publicznie pokazywać rozgrywki UEFA EURO 2012, wymagane jest uzyskanie od UEFA specjalnej licencji na pokaz publiczny.

Zgodnie z wymogami UEFA, wszelkie pokazy meczów UEFA EURO 2012 poza własnym domem są traktowane jako pokazy publiczne. Z tego obowiązku można być zwolnionym, jeśli spełni się wszystkie z następujących warunków:

1. Przekątna wykorzystywanego ekranu jest mniejsza niż 3 metry.

2. W pokazie nie może uczestniczyć więcej niż 150 osób.

3. Nie zaangażowano żadnych sponsorów ani nie jest pobierana opłata za wstęp.

W myśl regulaminu, licencja na pokazy publiczne będzie uprawniała do wyświetlania wszystkich 31 meczów. Każda złożona aplikacja będzie oceniona przez UEFA, która może poprosić o dodatkowe informacje przed podjęciem decyzji w twojej sprawie. Podczas procesu oceniającego nie będzie można zmienić żadnych podanych w aplikacji informacji.

Zgodnie z zasadami UEFA, istnieją dwa rodzaje pokazów publicznych. Pierwszy to pokaz niekomercyjny, za które nie jest pobierana opłata. Drugi to pokaz komercyjny, czli taki podczas którego prowadzona jest na przykład sprzedaż napojów i żywności, są sponsorowane przez, bądź za wstęp pobierane są opłaty. W przypadku pokazów komercyjnych, istnieje konieczność uiszczenia opłat za licencje.

Okienko aplikacyjne zostanie zamknięte 18 maja 2012 roku. Przyznane licencje będą przekazywane przekazane za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Szczegółowe informacje, instrukcje, definicje i objaśnienia całego procesu pozyskania licencji znajdą Państwo na stronie UEFA, pod niżej podanym linkiem:

http://pl.uefa.com/uefaeuro/abouteuro/businessopportunities/publicscreening/index.html Informacje na ten temat można też znaleźć na stronie www.krakow.pl.

 

Opłaty licencyjne

Dane kontaktowe

Instrukcja składania wniosków

Najczęściej zadawane pytania

pokaż metkę
Osoba publikująca: PAWEŁ KRAWCZYK
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-02-29
Data aktualizacji: 2012-05-15
Powrót