Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wings for Life - pierwszy oficjalny AppRun Garmin | krakowskie Błonia 05.05.24

Już 5 maja o 13:00 startuje w Wings for Life World Run - Światowy bieg dobroczynny dla wszystkich, w którym 100% wpisowego przeznaczane jest na badania nad rdzeniem kręgowym i znalezienie skutecznej metody jego leczenia. Garmin jako wieloletni partner Wings for Life organizuje w tym roku pierwszy oficjalny AppRun Garmin x Wings for Life na krakowskich Błoniach.

fotografia przedstawia maratończyków przebiegających obok samochodu
Fot. Wings for Life World Run

Wings for Life World Run to globalny bieg przeznaczony zarówno dla biegaczy, jak i uczestników na wózkach. Zamiast dążyć do mety, zawodnicy ścigają się z wirtualnym Samochodem Pościgowym. W ramach jedenastej edycji Wings for Life World Run, która odbędzie się 5 maja 2024, uczestnicy startujący w Polska będą mogli także pobiec razem w Kraków.

Bieg startuje dokładnie o 13:00:00. Wirtualny Samochód Pościgowy wyruszy w pogoń 30 minut po starcie z początkową prędkością 14 km/h, a następnie będzie stopniowo zwiększać tempo jazdy, aż do chwili wyprzedzenia ostatnich zawodników. 100% wszystkich datków i opłat startowych zostaje przekazane bezpośrednio na projekty badawcze nad rdzeniem kręgowym.

Również w tym roku Garmin Polska wspiera bieg, dodatkowo organizując pierwszy oficjalny AppRun Garmin x Wings for Life na krakowskich Błoniach jako alternatywa dla tych, którzy nie załapali się podczas 9-cio minutowej rejestracji na bieg flagowy w Poznaniu.

Dołącz do drużyny Garmin Polska w aplikacji Wings For Life i wesprzyj zbiórkę na badania dot. leczenia uszkodzeń rdzenia kręgowego.

Facebook Garmin Polska

Trasa

Pętla po Krakowskich Błoniach o długości około 3,5 km. Jest to trasa idealna dla każdego, asfaltowa nawierzchnia bez podbiegów, na której zarówno amatorzy, osoby na wózkach jak i profesjonaliści mogą zaliczyć dobry bieg.

Uczestnicy na wózkach

5 maja 2024 uczestnicy na wózkach inwalidzkich wystartują na tej trasie ramię w ramię z biegaczami. Jedyny warunek: uczestnicy na wózkach muszą korzystać wózków inwalidzkich do użytku codziennego.

Więcej informacji na stronie organizatora biegu Wings For Life

pokaż metkę
Osoba publikująca: Daniel Duda
Podmiot publikujący: Bez barier
Data publikacji: 2024-04-19
Data aktualizacji: 2024-04-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź