Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Turystyka Sport Kultura - Aktualności

Zdjęcie przedstawia tańcząca parę

Zajęcia taneczne dla osób poruszających się na wózkach

2023-11-27

W imieniu Fundacji Cor et Animus serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach tanecznych dla osób poruszających się na wózkach. Celem zajęć będzie przygotowanie formacji tanecznej i umożliwienie osobom z niepełnosprawnością ruchową zaprezentowania się podczas pokazów tanecznych.

Logo Muzeum Krakowa

KRAKÓW NAPRAWDĘ DLA WSZYSTKICH! PROGRAM WYDARZEŃ – GRUDZIEŃ 2023

2023-11-23

Muzeum Krakowa zaprasza na edukacyjny cykl „Kraków naprawdę dla wszystkich”. To otwarte, dostępne zajęcia: miejskie spacery, muzealne oprowadzania i warsztaty. Podczas spotkań mogą Państwo skorzystać z asysty, a także licznych udogodnień, a wśród nich z pomocy dotykowych, audiodeskrypcji, tłumaczeń na Polski Język Migowy PJM oraz pętli indukcyjnej.

KRAKÓW DLA TURYSTY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

2017-01-10

„Przewodnik po Krakowie dla turysty z niepełnosprawnością” jest kompendium wiedzy na temat dostępności różnych obiektów dla turystów z niepełnosprawnościami. II edycja została rozszerzona o trasę Nowa Huta i została wydana w 4 wersjach językowych.

Kampania #hulajZgłową

2021-07-09

Hulajnoga to szybki i wygodny sposób poruszania się w miejskiej dżungli oraz świetna zabawa.
Wraz ze wzrostem popularności tego środka transportu, lawinowo rośnie niestety liczba kolizji i wypadków z udziałem użytkowników hulajnóg.

 

Znajdź