Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Giełda domów i mieszkań

Jeszcze dziś (27 listopada)  w hali PTG „Sokół” przy ul. Piłsudskiego 27 odbywa się 88. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. „Pod jednym dachem”  można zapoznać się m.in. z  ofertą kilkudziesięciu deweloperów.  W inauguracji kolejnej edycji Giełdy wezięła udział Zastępca Prezydenta Krakowa Elżbieta Koterba. Giełdę objął honorowym patronatem Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Udział w giełdzie zapowiedziały zarówno firmy deweloperskie jak i biura obrotu nieruchomościami, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i inne instytucje finansowe. W punkcie Giełdowego Doradztwa Kredytowego eksperci bezpłatnie pomogą w pozyskaniu kredytu na zakup wybranego mieszkania czy domu.

Każdy uczestnik przy wejściu otrzyma bezpłatny katalog zawierający podstawowe informacje o targach, szczegółowy plan stoisk oraz listę wystawców wraz z ich pełnymi danymi teleadresowymi.

Krakowskie Giełdy Mieszkaniowe organizowane  przez środowisko deweloperów i  Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań już od blisko piętnastu lat są  okazją do prezentacji ofert mieszkaniowych na rynku pierwotnym dla wielotysięcznej  liczby osób zainteresowanych ich zakupem dla potrzeb własnych jak i w celach inwestycyjnych.

Dodajmy, że to najstarsze w Polsce i największe w Krakowie targi mieszkaniowe, organizowane przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań. Giełda będzie otwarta dla zwiedzających od 10:00 - 16:00.

Szczegółowe informacje na www.sbdim.pl (JD).

pokaż metkę
Osoba publikująca: MARCIN FABER
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2011-11-27
Data aktualizacji: 2011-11-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź