Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Start-upy w Magistracie

Czym są start – upy? Jak wspierać  innowacyjnych przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać kreatywny biznes w Krakowie? – to temat VI spotkania w ramach Krakowskiego Forum Nauka - Biznes - Samorząd Mieszkańcy, które w czwartek (21 listopada) odbyło się w Magistracie. Wzięła w nim udział Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa Elżbieta Koterba.

- Rozwój środowiska krakowskich start – upów jest niewątpliwie jednym z naszych priorytetów. Chcielibyśmy, aby Kraków był postrzegany nie tylko jako miasto kultury, ale także innowacyjnej gospodarki, a do tego potrzebna jest ścisła współpraca z przedsiębiorcami. Spotkania, takie jak dzisiejsze, będą kontynuowane – mówiła podczas otwarcia Forum Zastępca Prezydenta Krakowa Elżbieta Koterba.

Podczas Forum odbyły się prezentacje ludzi związanych ze środowiskiem innowacyjnym, a także instytucji wspierających i koordynujących rozwój branży kreatywnej w Krakowie. W drugiej części spotkania przedstawiciele tych środowisk dyskutowali na temat działań na rzecz rozwoju innowacji w Krakowie.

pokaż metkę
Autor: KINGA SADOWSKA
Osoba publikująca: PAWEŁ KRAWCZYK
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2013-11-21
Data aktualizacji: 2013-11-22
Powrót

Zobacz także

Znajdź