Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Cel: kompetentni zarządcy

W piątek (5 lipca) Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości (SZAN) rozpoczeło program pod hasłem „Kompetentny Zarządca". Projekt powstał w związku z planowaną, ustawową deregulacją zawodów, na liście których jest m.in. zarządca nieruchomości. Ci, którzy posiadają obecnie licencję będą mogli podnieść swoje kwalifikacje i co za tym idzie - lepiej odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Z kolei właściciele nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowe, czyli po prostu klienci zarządców łatwiej rozeznają rynek i upewnią się komu najlepiej powierzyć swój dobytek.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

Wskutek planowanej deregulacji zawodów, nieruchomościami będzie mogła zarządzać osoba nie posiadająca licencji. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom jakie niesie ze sobą prawdopodobna zmiana, Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Krakowie organizuje projekt „Kompetentny zarządca". Ci, którzy posiadają obecnie licencję będą mogli podnieść swoje kwalifikacje i a co za tym idzie - lepiej odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Stowarzyszenie planuje również wyróżniać najlepszych zarządców. Dzięki temu właściciele nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowe łatwiej sprawdzą komu najlepiej powierzyć swój dobytek.

Pierwsze seminarium w ramach akcji odbyło się w piątek (5 lipca) w Auli Politechniki Krakowskiej. Jego uczestnicy rozmawiali m.in. o bezpieczeństwie użytkowania nieruchomości i obowiązkach zarządcy. Wzięli w nim udział m.in.: Jarosław Gołuszka – Prezes SZAN w Krakowie oraz Małgorzata Boryczko – Dyrektor Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.

Szczegółowe informacje pod adresem: www.szan.org.pl.

Dodajmy, że Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Krakowie to najstarsza w  Polsce organizacja zrzeszająca osoby zajmujące się  zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami.

Obecnie zrzesza ponad 340 osób fizycznych zajmujących się zawodowo zarządzaniem nieruchomościami.

pokaż metkę
Autor: KINGA SADOWSKA
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat