Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Prognoza pogody Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej

W nocy zachmurzenie duże z opadami śniegu o dużym natężeniu, powodujące przyrost pokrywy śnieżnej o 10 do 15 cm, w górach o 20 do 25 cm.

Temperatura minimalna na całym obszarze od -11 do -8°C, wysoko w Tatrach wzrost temperatury od około -10°C wieczorem do około -4°C rano, w partiach szczytowych Beskidów wzrost temperatury od około -12°C wieczorem do około -4°C rano. Wiatr okresami dość silny i porywisty do 60 km/h, wschodni. Lokalnie zawieje i zamiecie śnieżne. Wysoko w górach wiatr dość silny, okresami porywisty, w porywach do 70 km/h, z kierunków południowych.

Jutro (2 grudnia) w ciągu dnia  zachmurzenie duże, na południu województwa większe przejaśnienia. Miejscami, głównie na wschodzie, marznący deszcz powodujący gołoledź. Miejscami, głównie na zachodzie Małopolski , możliwe  opady śniegu. Temperatura maksymalna od -2°C do 1°C, na Podhalu około 1°C, na szczytach Tatr około -4°C, wysoko w Beskidach od -3°C do -1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, okresami porywisty, w porywach do 70 km/h, południowo-zachodni.

Prognoza pogody ważna od dziś(środa 01.12) od godz. 19:30 do  jutra (czwartek 02.12) do godz. 19:30. (WAŚ)

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2010-12-01
Data aktualizacji: 2010-12-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź