Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dni Dziecka w miejskich jednostkach pomocy społecznej

Jednostki Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie, jak co roku, angażują się w organizację Dnia Dziecka nie tylko dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych. Z okazji tego święta organizowane są także pikniki rodzinne i wydarzenia integracyjne. Obchody Dnia Dziecka zaplanowano aż do 13 czerwca.

Fot. pexels.com

Wśród wydarzeń będą także organizowane przez Programy Aktywności Lokalnej Zesławice i Kantorowice m.in. warsztaty twórczości dla dzieci „Była sobie sztuka – malowanie drzewka z drucików i kolorowych szkiełek z recyklingu”. Warsztat przewidziany jest dla ok. 14 dzieci z okolic dzielnicy Wzgórza Krzesławickie. Na to wydarzenie obowiązują zapisy.

  • 13 czerwca

DPS Helclów corocznie organizuje imprezę plenerową o charakterze pikniku integracyjnego „Spotkanie w Ogrodzie u Helclów 2024”. Na wydarzenie zaproszono mieszkańców ze wszystkich krakowskich domów pomocy społecznej. W programie wydarzenia zaplanowano występy między innymi: Młodzieżowego Zespołu „Krakowiak”, Ewy Romaniak z Piwnicy pod Baranami, show kabareciarza Andrzeja Kozłowskiego, koncert Orkiestry Obligato oraz pokaz młodych talentów uczestników zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej 5 w Krakowie.

Dodatkowo placówki opiekuńczo-wychowawcze organizują atrakcje dla swoich podopiecznych. POW Pychowice organizuje wyjście do kina z atrakcjami, a POW Janowice planuje z tej okazji wyjazd do Zatorlandu lub zabawy w ogrodzie z animatorem.

pokaż metkę
Autor: Emilia Król
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-05-27
Data aktualizacji: 2024-06-12
Powrót

Zobacz także

Znajdź