Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Konwencja FIAT-IFTA odbędzie się w tym roku w Krakowie

Tegoroczna Międzynarodowa Konwencja Światowej Federacji Organizacji i Przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT-IFTA odbędzie się w Krakowie. Wydarzenie, które zaplanowano na 18-20 września, będzie wyjątkową okazją dla polskich przedsiębiorców pogrzebowych na poszerzenie horyzontów branżowych w międzynarodowym gronie.

Konwencja FIAT-IFTA
Fot. materiały prasowe

Do udziału w konwencji zaproszeni są profesjonaliści działający w branży pogrzebowej, gotowi do podjęcia międzynarodowej współpracy, przede wszystkim: właściciele i kadra zarządzająca firm pogrzebowych i krematoriów, zarządcy cmentarzy, tanatopraktycy, dostawcy produktów i usług pogrzebowych.

Organizatorzy spodziewają się blisko 300 uczestników z ponad 40 krajów. Swój udział potwierdzili już profesjonaliści m.in. z Polski, USA, Japonii, Belgii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Danii, Austrii, Chin, Rumunii, Estonii, Słowacji, Mauretanii, Chorwacji, Grecji, Niemiec, Malty, Węgier, Hiszpanii, Tunezji, Ukrainy, Francji, Holandii, Włoch, Bułgarii, RPA, Czech, Turcji, Izraela, Portugalii, Islandii, Maroka, Meksyku, Indii i Malediwów.

Co w programie?

Międzynarodowa Konwencja FIAT-IFTA w Krakowie będzie okazją do międzynarodowego networkingu biznesowego w gronie przedstawicieli branży pogrzebowej z całego świata, wymiany wiedzy i doświadczeń, zainspirowania się podczas branżowej konferencji, zapoznania się z ofertą producentów i dystrybutorów produktów i usług pogrzebowych oraz nawiązania współpracy biznesowej. Spotkanie skupi się na najnowszych osiągnięciach organizacji, niematerialnym dziedzictwie pogrzebowym, a także edukacji w zakresie balsamowania, standaryzacji trumien i zrównoważonego rozwoju w branży pogrzebowej.

Z myślą o zarządcach polskich cmentarzy w programie konwencji zaplanowane zostały również warsztaty z zakresu problematyki współczesnego funkcjonowania cmentarzy w Polsce połączone z wykładem na temat projektowania cmentarzy oraz miejsc pamięci jako przestrzeni prośrodowiskowych, terapeutycznych i inkluzywnych.

Uczestnicy konwencji będą również świadkami przekazania insygniów pezydenta FIAT-IFTA (przez ostatnie trzy lata po raz pierwszy w historii funkcję tę pełnił Polak, Marek Cichewicz) oraz ogłoszenia nowego zarządu organizacji.

Goście z całego świata odwiedzą jeden z najstarszych cmentarzy w Polsce - cmentarz Rakowicki oraz jeden z najnowszych - cmentarz Podgórki Tynieckie. Odkryją również zabytki Krakowa, dawnej królewskiej stolicy Polski wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO, oraz doświadczą polskiej kuchni i kultury z regionu Małopolski.

Wszystkie szczegóły dotyczące można znaleźć na stronie internetowej fiatifta2024.com. Ostateczny termin rejestracji upływa 31 sierpnia.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-05-22
Data aktualizacji: 2024-06-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź