Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kraków w rodzinnej formie na Dzień Matki

Zagrajmy w zielone! Tak brzmi hasło tegorocznego Święta Rodziny Krakowskiej, na którym również w tym roku nie mogło zabraknąć sportowych aktywności kampanii „Kraków w formie”. Dzisiaj, 26 maja, na terenach zielonych przy TAURON Arenie Kraków odbywają się zajęcia fitness, a także konsultacje fizjoterapeutyczne, uroginekologiczne i żywieniowe.

Fot. materiały prasowe

Tegoroczny finał Święta Rodziny Krakowskiej odbywa się w wyjątkowym momencie – w Dzień Matki. Dlatego zwłaszcza mamy (ale nie tylko!) zapraszamy na zajęcia fitness w plenerze – trening Strong Nation®! Pobierz bezpłatną wejściówkę na stronie klubu „Forma na lata”. Zajęcia poprowadzi trenerka Dominika Waksmundzka. Początek o godz. 11.00 przy TAURON Arenie Kraków.

Trening w plenerze jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, które chcą zacząć się ruszać, zadbać o swoje ciało i umysł, a to oznacza, że zależy im na zdrowiu i doskonałym samopoczuciu. Również dla osób, które pragną poprawić swoją formę, sprawność i kondycję, a co za tym idzie chcą zgubić zbędne kilogramy i wymodelować sylwetkę!

Co powinieneś przynieść na trening?

  • matę do ćwiczeń
  • czapkę – podczas treningu na świeżym powietrzu to bardzo ważne, aby chronić głowę przed słońcem, zwłaszcza podczas wysiłku fizycznego
  • wodę
  • ręcznik
  • krem z filtrem
  • obuwie sportowe

Wygodny strój dostosowany do warunków pogodowych. Jeśli będzie chłodno – bluzka z długim rękawem i dłuższe legginsy. Jeśli pogoda będzie dopisywać – bluzka z krótkim rękawkiem i krótkie spodenki.

Porozmawiajmy o zdrowiu - od godz. 12.00 do 15.00

Dodatkowo, w ramach tego szczególnego święta, odbywają się konsultacje fizjoterapeutyczne, uroginekologiczne i żywieniowe z terapeutami z gabinetu FizjoHuta.

Pełny program Święta Rodziny Krakowskiej znajduje się w naszym komunikacie.

plakat Kraków w formie święto rodziny

pokaż metkę
Autor: Patrycja Piekoszewska
Osoba publikująca: Margerita Krasnowolska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-05-17
Data aktualizacji: 2024-05-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź