Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Niedziele w Teatrze KTO są dla dzieci

Teatr KTO zaprasza na spektakle i warsztaty dla dzieci pod hasłem „KTO zostawia ślady?”. W każdą niedzielę o godz. 12.00 prezentowane są przedstawienia dziecięce i familijne, a zaraz po nich o godz. 13.15 odbywają się dedykowane warsztaty twórcze. Dziś, 7 kwietnia dla najmłodszej widowni wystąpi Teatr Gry i Ludzie z Katowic, w spektaklu „Dobry Las”.

Fot. materiały prasowe

Dobry las to miejsce magiczne, cudowne, gdzie wszystkie zwierzęta żyją w zgodzie. Jednak decyzją pewnego ministra, las ma zostać wycięty, a w jego miejscu ma zostać wybudowany sklep! Wszystkich mieszkańców Dobrego lasu czeka tułaczka. Łoś Grzegorz i jeż Michał także wyruszają na poszukiwanie nowego domu. Wpadają na pomysł by przebrać się za... tego już nie zdradzimy. Możemy tylko zapewnić, że wszystko dobrze się kończy, a łoś i jeżyk po licznych przygodach znów są u siebie. Może tylko taka ciekawostka: jeż Michał nie jest zwyczajnym jeżem. Jest jeżem różowym!

Spektakl potrwa 50 minut i jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3+.

O godz. 13.15 wszystkie dzieci zostaną zaproszone na warsztaty twórcze do spektaklu „Dobry Las”. Poprowadzą je edukatorki Agnieszka Gola i Lidia Baściuk.

Bilety na warsztaty i spektakle dostępne są online, pod nr 12 633 89 47, mailowo: kasa@teatrkto.pl oraz w kasie teatru przy ul. Zamoyskiego 50.

Tropiciele, detektywi, poszukiwacze, odkrywcy – to pytanie do WAS: KTO w Teatrze KTO zostawia ślady? KTO robi bałagan, hałas, zamieszanie? KTO opowiada niestworzone historie? KTO wydaje z siebie dziwne dźwięki i zabawnie porusza ogonem?

– Zostawianie i tropienie śladów wpisane jest w rozwój i dojrzewanie dziecka od samego początku, od dnia narodzin. Otwieramy oko, wydajemy z siebie pierwszy emocjonalny krzyk i tu zaczyna się nasza podróż. Ślady stópek na piasku, ślady soku na koszulce, ślady kredek na świeżo pomalowanej ścianie czy strup na pobitym kolanie – wszystkie powstają z ciekawości, chęci odkrywania i zadawania pytań. – Daniel Arbaczewski, edukator, koordynator cyklu „KTO zostawia ślady?”

Więcej o cyklu: teatrkto.pl

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-04-02
Data aktualizacji: 2024-04-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź